کد خبر: 334639 A

اشتباهات فردی امتیازات زیادی را از ما گرفت

ایلنا: تیم ما باید تقویت شود تا نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم. اگر پدیده تقویت شود حرف‌های زیادی برای گفتن داریم چون تیم ما کیفیت بالایی دارد.

کاپیتان تیم فوتبال پدیده گفت: اشتباهات فردی در نیم فصل اول امتیازات زیادی را از ما گرفت.

حسین بادامکی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا اظهار داشت: نیم فصل اول برای پدیده خوب بود و اگر بعضی مشکلات را نداشتیم نتایج بهتری کسب می‌کردیم. تیم ما شروع خوبی در لیگ داشت اما تعطیلی‌های لیگ و مصدومیت بازیکنان کلیدی به خصوص در خط دفاعی به پدیده ضربه زد. اشتباهات فردی و باخت‌های بد بیرون از خانه امتیازات زیادی از ما گرفت.

وی افزود: ما از هفده بازی تا کنون 18 امتیاز گرفته ایم که با توجه به بضاعتی که پدیده دارد عملکرد خوبی است. اگر بعضی از اتفاقات نبود بهتر نتیجه می‌گرفتیم اما مصدومان و محرومانی که داشتیم خیلی ما را اذیت کرد به خصوص در خط دفاعی که مصدومان زیادی داشتیم.

وی در مورد نیم فصل دوم گفت: فکر می کنم نیم فصل خیلی سختی داریم چون تمام تیم ها خودشان را تقویت می کنند و با تمام قدرت می آیند و امتیاز گرفتن سخت می شود. باید چند بازیکن به ما اضافه شوند و حمایت مسولان باشگاه و استان هم خیلی مهم است. مشهد امسال دو تیم در لیگ برتر دارد و اگر اینطوری جلو برویم کارمان خیلی سخت می شود. باید تمام استان از ما حمایت همه جانبه داشته باشند تا مشکلات نیم فصل اول را نداشته باشیم.

بادامکی در پایان گفت: هر چند فاصله کمی با منطقه سقوط داریم اما اصلا به سقوط فکر نمی کنیم. البته کارمان خیلی سخت است اما در نیم فصل دوم 8 بازی خانگی داریم که شرایط مان را خوب خواهد کرد. تیم ما باید تقویت شود تا نقاط ضعف مان را برطرف کنیم. اگر پدیده تقویت شود حرفهای زیادی برای گفتن دارد چون تیم ما کیفیت بالایی دارد.

حسین بادامکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر