کد خبر: 334993 A

ایلنا: مربی تیم فوتبال استقلال با انتقاد از عملکرد هواداران در ورزشگاه ها می گوید که امیدوار است این توهینها در ورزشگاه ها از بین برود.

به گزارش ایلنا، سیروس دین محمدی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره دیدار این تیم برابر ملوان بندر انزلی و از دست رفتن دو امتیاز حساس برای استقلال، گفت:

قرار نیست که استقلال همیشه برنده باشد و در فوتبال برد و باخت وجود دارد. ما نباید بازی های استقلال را با این صحبتها حساس کنیم تا استرس به بازیکنان وارد شود. معتقدم در دیدار برابر ملوان کمی بد شانس بودیم و اگر در زدن ضربات نهایی کمی بیشتر دقت می کردیم می توانستیم برنده میدان باشیم اما جذابیت فوتبال به همین موضوع است. در هر صورت یک امتیاز حساس خارج از خانه را به حساب خود ریختیم و باید در بازی های بعدی امتیازات حساس را جمع کنیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در تحلیل نیم فصل اول آبی ها بیان کرد:

استقلال در نیم فصل اول فراز و نشیب کمی داشت و مطمئنا تیمی که صدر نشین است، تیم خوبی است. اگر استقلال را نسبت به فصول گذشته مقایسه کنیم می بینیم که در نیم فصل جایگاه خوبی را دار اختیار داریم و باید در ادامه نیز این روند را ادامه دهیم. مسیر سختی پیش روی ما است و فاصله میان تیم ها بسیار کم است. نباید به نتایجی که کسب کردیم فکر کنیم و از بردهای به دست آمده سیراب شویم زیرا تا انتهای فصل بازی های متعددی مانده است.


دین محمدی در پاسخ به این سوال که آیا استقلال می تواند در پایان فصل جامی به هواداران هدیه دهد، اظهار کرد:

مگر استقلال هوادارانی دارد که بخواهیم به آنها جام بدهیم؟ هواداران استقلال از تیم حمایت نمی کنند و بزرگترین دلخوشی بازیکنان را از ما گرفته اند. انتظار داریم هواداران به ورزشگاه بیایند تا ما نیز بتوانیم با حمایت آنها، در نهایت باعث خوشحالی خودشان شویم. استقلال تا پایان نیم فصل تنها سه بازی خارج از خانه پیش روی دارد و اگر در تهران با حمایت هواداران بتوانیم سه امتیازهای حساس را از آن خود کنیم، راه زیادی از مسیر قهرمانی را رفته ایم.


او در پایان ضمن انتقاد از رفتارهای رخ داده در ورزشگاه انزلی، تصریح کرد:

متاسفانه اتفاقات خوبی در ورزشگاه های ما رخ نمی دهد. هواداران اگر اعتراضی هم دارند می توانند مانند اکثریت ورزشگاه های اروپایی، با سوت زدن اعتراض خود را بیان کنند. دل من برای توپ جمع کن ها و کودکانی که با خانواده به ورزشگاه می آیند و این الفاظ را یاد می گیرند، می سوزد. با این شرایط خود من نیز خجالت می کشم تا فرزندم را به ورزشگاه بیاورم و ای کاش حرمتها در ورزشگاها حفظ شود و توهین ها از بین برود.

استقلال اخبار استقلال سیروس دین‌محمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر