کد خبر: 335009 A

واکنش طارمی به خط خوردن نوراللهی؛

ایلنا: بازیکنان تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس نسبت به دعوت نشدن احمد نوراللهی به تیم ‌ملی امید واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مهدی طارمی مهاجم گلزن پرسپولیس با انتشار متنی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام، به خط خوردن احمد نوراللهی دوست و هم تیمی خود از تیم ملی امید واکنش تندی نشان داد.

مهدی طارمی با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام در این‌باره اظها‌ر کرد: برای نبودن در تیم ‌ملی امید کشورمان بهانه‌هایی آوردند که باورش ممکن نیست. امروز تیم ‌ملی امیدمان پرید و تو در حالی که چمدان سفر بسته بودی تا همراهی‌شان کنی روانه شمال شدی. مهم نیست که چه می‌گویند، یکی از تمارض تو قصه می‌بافد، یکی می‌گوید چون شاگرد فلان مربی بوده خواسته‌اند تسویه حساب کنند و دیگری هم می‌نویسد مصدوم بود و آخری هم می‌گوید خواسته‌اند ادای مرد بزرگ پرتغالی را در بیاورند. همه اینها را رها کن. کسی نمی‌خواهد بداند تو همان نوجوان پر اراده‌ای هستی که برای رسیدن به این راه از خانه و خانواده‌ات جدا شدی و به یزد رفتی.

طارمی ا‌ضافه‌ کرد‌: بعدها همان نوجوان که قد کشیده بود در یک شب تابستانی در ورزشگاه درفشی فر امضا پای قرارداد با پر‌سپولیس انداخت و با متانت سر به زیر انداخته و به علی دایی گفت رو سفیدت می‌کنم و کرد. در دومین هفته‌ لیگ شد شاگرد فیکس تیم شهریار بزرگ، شاگرد مکتب پر‌سپولیس؛ مکتبی که برخی‌ها به خاطر چندرقاز پول روزی پیراهنش را از تن در آورده بودند.
مهاجم تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس تصریح کرد: این روزها نور درخشش نوراللهی لیگ را تحت الشعاع قرار داده است. با نرفتنت به قطر فقط تیم کشورمان از داشتن یک ستاره را محروم کردند. ان‌شا‌ء‌الله بچه‌ها با بلیت المپیک بر می گردند و یکی از این روزها است که تو هم حقت را از این فو‌تبا‌ل می‌گیری . چقدر آن روز نزدیک است که در کنار همه بچه‌ها در روسیه باشی.

13941013000463_PhotoL

لازم به ذکر است که محسن بنگر و تعداد دیگری از بازیکنان پر‌سپولیس با انتشار مطالبی در صفحه‌های اینستاگرام نسبت به دعوت نشدن احمد نوراللهی واکنش‌هایی از خود نشان دادند و از هم تیمی‌شان حمایت کردند.

استقلال و پرسپولیس مهدی طارمی تیم امید احمد نورالهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر