کد خبر: 335047 A

باشگاه استقلال در بیانیه‌ای اعلام کرد انتظار دارد ملوانی‌ها با پذیرفتن مسئولیت خود در ماجرای ورزشگاه تختی انزلی به دنبال توجیه این موضوع نباشند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه استقلال، در متن بیانیه این باشگاه آمده است:

متاسفانه در ادامه فحاشی‌های ادامه دار هواداران فوتبال در ورزشگاه تختی انزلی شاهد آن بودیم در حالی که دو تیم فوتبال استقلال تهران و ملوان انزلی بازی جوانمردانه‌ای را برگزار کردند، سکوهای ملتهب این ورزشگاه اتفاقات ناشایستی را رقم زدند. در جریان دیدار دو تیم، هواداران منتسب به باشگاه ملوان از زمان گرم کردن بازیکنان استقلال شروع به فحاشی نسبت به برخی بازیکنان آبی پوش، به ویژه حنیف عمران‌زاده و آرش برهانی کردند که این موضوع تا پایان مسابقه نیز ادامه پیدا کرد که تمامی تصاویر این اتفاق زشت نیز ثبت شده است.

نکته جالب این است پس از پایان مسابقه و در حالی که انتظار می‌رفت مسئولین ملوان ضمن عذرخواهی از باشگاه استقلال در صدد جبران این حادثه بر آیند، ضمن توجیه عملکرد هواداران خود بازیکنان استقلال را مسئول این اتفاق می‌دانند و مسئولان فدراسیون فوتبال نیز با چشم پوشی از حوادث رخ داده در ورزشگاه تختی انزلی تنها به تهدید بازیکن استقلال مبنی بر محرومیت او بسنده کرده‌اند.

باشگاه استقلال ضمن اعلام حمایت از مواضع بازیکنان خود انتظار دارد که فدراسیون با یک دید عقلایی و با توجه به گزارش ناظرین به این موضوع نگاه و قضاوت کند ضمن اینکه باشگاه ملوان مسئولیت این اتفاقات را پذیرفته و به جای ایراد توجیهات عجیب و دور از واقعیت، به دنبال فرهنگ سازی و اصلاح وضعیت ورزشگاه تختی انزلی باشند.

باشگاه استقلال باشگاه ملوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر