کد خبر: 337543 A

ورزشگاه جدید مخصوص فعالیت‌های آکادمی باشگاه است

ایلنا: هدف شهرداری از اعطای ورزشگاه به پرسپولیس و استقلال، حرفه‌ای شدن این دو تیم و گسترش زیرساخت‌های این دو باشگاه است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، رئیس مرکز ارتباطات شهرداری تهران از اختصاص دو ورزشگاه به سرخابی‌ها با دستور شهردار تهران خبر داد.

در همین رابطه، جعفر کاشانی رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تایید این خبر به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: این خبر کاملاً درست است و شهرداری مانند گذشته نظر مثبتی برای تامین فضا برای این دو باشگاه داشت، این بار نیز در اقدامی قابل تقدیر دو ورزشگاه را در مناطق 22 و 18 به پرسپولیس و استقلال اختصاص داده است.

وی ادامه می‌دهد: در ملاقات اخیری که من با آقای قالیباف شهردار محترم شهر تهران داشتم، ایشان مانند همیشه به صحبت های ما گوش دادند و گفتند شهرداری فضای لازم و مورد نیاز برای این دو باشگاه را تامین خواهد کرد. الان هم می بینیم که با نظر مثبت ایشان این اتفاق خوب افتاده است و امیدوارم هرچه زودتر این دو ورزشگاه به باشگاه پرسپولیس و استقلال تحویل داده شود.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا اختصاص این ورزشگاه به منزله ترک ورزشگاه درفشی فر از سوی باشگاه پرسپولیس است، می گوید: نه به هیچ وجه اینطور نیست، این ورزشگاه هم همانند درفشی فر جزو امکانات و زیرساخت های باشگاه پرسپولیس خواهد بود. هدف از اختصاص ورزشگاه جدید به پرسپولیس و استقلال این بوده است که این دو باشگاه در مسیر حرفه ای شدن قدم بردارند و به معنی واقعی به یک باشگاه تبدیل شوند. ما با گرفتن این ورزشگاه آکادمی اختصاصی پرسپولیس را راه اندازی خواهیم کرد و با استفاده از پیشکسوتان فهیم و عزیز باشگاه، جوانان مستعدی را برای آینده فوتبال و باشگاه پرسپولیس تربیت خواهیم کرد تا به این ترتیب در آینده شاهد باشگاه بزرگی باشیم که دیگر برای تامین خود نیاز به کسی نداشته باشد.

جعفر کاشانی در پایان در واکنش به خبر انتخاب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در هفته آینده که یکی از روزنامه‌های ورزشی به نقل از  سخنگوی هیات مدیره باشگاه نقل کرده بود نیز اینگوه واکنش نشان می‌دهد: نمی‌دانم آقای عبدی بر چه اساسی این حرف را مطرح کرده است. آقای طاهری مشغول فعالیت در باشگاه هستند و مشکلی هم از این بابت نیست. فکر نمی‌کنم در حال حاضر نیاز به انتخاب مدیرعامل برای باشگاه باشد.

کاشانی در پایان می‌گوید: من از همه هواداران می‌خواهم که مانند همیشه با حمایت های خود، باشگاه را کمک کنند و امیدوارم هرچه زودتر شاهد پرسپولیسی باشیم که به معنای واقعی کلمه یک باشگاه حرفه ای است.

استقلال باشگاه پرسپولیس پرسپولیس شهر تهران شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر