کد خبر: 337903 A

گزارش عملکرد مالی فدراسیون در جلسه قرائت شد

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان تاکید کرد که موفقیت‌های اخیر فدراسیون فوتبال دستاورد همه خانواده فوتبال است.

به گزارش ایلنا، پس از پخش فیلمی از دستاوردهای اخیر فوتبال ایران در یک سال گذشته علی کفاشیان جلسه مجمع فدراسیون فوتبال را به صورت رسمی آغاز کرد و با خیرمقدم به محمود گودرزی و نصرالله سجادی گفت: خوشحالیم که اکنون در خدمت شما هستیم. خوشبختانه در یکی دو سال اخیر فوتبال ایران موفقیت‌هایی را داشته است. همچنین تیم ملی فوتبال کشورمان در 3.5 سال اخیر رنکینگ اول آسیا را در اختیار داشته و تیم‌های ملی فوتسال، فوتبال ساحلی و بانوان‌مان هم در آسیا اول هستند.

وی افزود: خوشبختانه در بین کشورهایی که در فوتبال توسعه داشته‌اند ایران بین سه کشور برتر بود که با ژاپن و استرالیا می‌توانستیم جایزه توسعه فوتبال در آسیا را بگیریم که در نهایت ژاپن را انتخاب کردند، اما همین که نام ایران در بین کاندیداها بود موفقیت خوبی برای ماست.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: برای این موفقیت‌ها همه زحمت کشیدند و رسیدن به این جایگاه توسط یک فرد نیست و تمام خانواده فوتبال برای این موفقیت و دستاوردها زحمت کشیدند. همه باشگاه‌ها، هیئت‌ها، کمیته‌ها، سازمان‌ها تلاش کردند تا فوتبال به موفقیت برسد و ما هم از آنها قدردانی می‌کنیم.

پس از صحبت‌های کفاشیان، ایمان‌زاده مسئول مالی فدراسیون فوتبال گزارش عملکرد مالی فدراسیون را در جلسه قرائت کرد.

علی کفاشیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر