کد خبر: 337923 A

واکاوی تازه‌ترین حرف‌های نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره تیم ملی امید؛

ایلنا: نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال که یکی از حامیان اصلی کارلوس کی روش محسوب می شود در تازه‌ترین واکنش خود از شکل بازی تیم ملی امید انتقاد کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمود اسلامیان امروز نسبت به بازی نخست تیم محمد خاکپور واکنش نشان داد. او گفته که تیم امید در بازی نخست خود "بزن زیرش" را به نمایش گذاشت و نتوانست نمایش قابل قبولی ارائه کند.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال البته در خصوص نتیجه بازی ابراز خرسندی کرد.

اما نکته جالب توجه اینکه اسلامیان با این حرف‌ها موضع خودش را نسبت به اعضای کادر فنی تیم ملی امید شفاف‌تر کرده است. بخصوص آنجایی که در بخشی از اظهاراتش پاسخ محترمانه اما سختی را برای مایلی‌کهن مخابره کرده و گفته است: ایشان گفته‌اند من فقط باید در مورد صنعت حرف بزنم نه چیز دیگر اما من به ایشان عرض می‌کنم که من هم در مورد صنعت و هم در مورد فوتبال حرف می‌زنم و به ایشان تاکید می‌کنم که با تیم ملی امید موفق شوند و به ایران برگردند.

اسلامیان که پیش از این نیز سابقه حمایت از کی روش را دارد حالا مورد انتقاد کادر فنی تیم امید و بخصوص محمد مایلی کهن، مدیر فنی این تیم قرار گرفته است اما به نظر می رسد نایب رئیس اول فدراسیون اینبار از موضع قدرت و در قامت یک مقام بالادستی با اعضای کادر فنی تیم امید سخن گفته است.

بی تردید حرف‌های یکی از اصلی ترین حامیان کی روش در فدراسیون فوتبال با واکنش تند مایلی‌کهن همراه می شود.

اسلامیان که از او به عنوان یکی از نامزدهای احتمالی انتخابات فدراسیون فوتبال نام برده می شود حالا موضع خود برابر مخالفان کی روش را علنی‌تر و شدید‌تر کرده است.

به گزارش ایلنا، دیروز تیم ملی امید فوتبال کشورمان در نخستین بازی خود در چارچوب رقابت‌های قهرمانی آسیا و انتخابی المپیک موفق شد با دو گل از سد سوریه بگذرد.

کارلوس کی روش محمد مایلی کهن محمود اسلامیان تیم ملی امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر