کد خبر: 337939 A

مهم‌ترین حاشیه نشست سالیانه فدراسیون فوتبال؛

ایلنا: محمود گودرزی که بارها در خصوص فدراسیون فوتبال و مسئولان آن با گاردی منفی سخن گفته بود اینبار نیز در نشست سالیانه فوتبال ترجیح داد علی کفاشیان و عملکردش را سخت به چالش بکشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، وزیر ورزش و جوانان گفت: همیشه در نزدیکی انتخابات اتفاقاتی می‌افتد که ممکن است شائبه‌برانگیز باشد. اگر شما ورزش را یک عنصر فرهنگی بدانید با این دیدگاه من موافق هستید. ما باید از شائبه‌ها و اتفاقاتی که ممکن است برای این خانواده بزرگ مشکلاتی ایجاد کند دوری کنیم. حتی بحث من در مورد تغییرات در اساسنامه‌ هم است. تصور بیرونی باید این باشد که یک جامعه فرهنگی این موضوع را مدیریت می‌کند.

او در ادامه حرف‌هایش گفت: شخصیت حقیقی از حقوقی جدا نیست. در واقع اگر دیدگاهی داریم باید مراقب باشیم به خصوص در زمانی که نزدیک انتخابات فدراسیون فوتبال هستیم که رئیس توسط همین مجمع انتخاب می‌شود. طرح‌ها، آیین‌نامه‌ها، نگارشات و مصوبات نباید به گونه‌ای باشد که این شائبه را ایجاد کند که از یک شخص خاص طرفداری می‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه ممکن است در نزدیکی انتخابات برخی از افراد امتیازاتی بدهند، تصریح کرد: این واقعیت وجود دارد اما زمانی که این نگاه در تصمیمات ما به صورت آیین‌نامه شکل بگیرد موضوع صورت دیگر خواهد داشت.امیدواریم که این اتفاق میمون رخ دهد میمون نه از آن جهت که تیم حاضر به کلی تغییر کند بلکه اتفاقات خوبی بیفتد و شرایط نه از لحاظ انسانی بلکه از لحاظ برنامه‌ای متحول شود.

وزیر ورزش و جوانان بدون اینکه به اصلاح یا رد اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال رای دهد، مجمع عمومی سالانه فدراسیون فوتبال را ترک کرد.

محمود گودرزی با ارائه صحبت‌هایی تقریبا تند نسبت به تصویب اساسنامه پیشنهادی فدراسیون فوتبال با توجه به زمان اندک باقی مانده تا انتخابات پیش‌روی فدراسیون فوتبال مجمع عمومی این فدراسیون را ترک کرد. علی کفاشیان که ابتدا نسبت به صحبت‌های گودرزی لبخند بر لب داشت، در ادامه کاملا عصبانی نشان می‌داد. پس از آن نیز وزیر ورزش حاضر به پاسخگویی به سوال خبرنگاران نشد.

به نظر می رسد در روزهای آتی و بخصوص در روزهای منتهی به انتخابات فدراسیون فوتبال شاهد درگیری های لفظی سخت میان وزیر ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال باشیم.

گودرزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر