کد خبر: 337959 A

ایلنا: مدیرعامل باشگاه نفت تهران عنوان کرد که برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندید نمی‌شود.

منصور قنبرزاده در حاشیه مجمع سالانه فدراسیون فوتبال گفت: امروز یکی از بهترین مجامع را برگزار کردیم. هم نقطه نظرات مطرح شد و هم برخی اصلاحات صورت گرفت. قبلا فقط اشکال‌ها گفته می‌شد ولی کاری صورت نمی‌گرفت. پیشنهاد داده بودیم که حسابرس و بازرس از هم تفکیک شوند اما این مسئله از صورتجلسه مجمع قبل جا افتاده بود. کفاشیان نسبت به این مسئله حضور ذهن داشت اما منطقی این بود که چون آخر سال هستیم، فعلا این کار صورت نگیرد.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران همچنین گفت: اصلاح اساسنامه از دستور کار مجمع خارج شد چون این کار به کارهای کارشناسی زیادی نیاز دارد. برخی ابهامات هم که در گزارش چاپ شده وجود دارد، با کارشناسی قابل اصلاح است. یکی از مواردی که تصویب شد این بود که باشگاه‌ها و هیات‌هایی که تا سقف 20 میلیون تومان بدهی داشتند، بخشیده شدند.

وی درباره مسئله واگذاری ساختمان‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به آن‌ها هم گفت: 10 سال است که مالکیت این دو ساختمان در اختیار فدراسیون فوتبال باقی مانده و ما پیشنهاد دادیم که این دو ساختمان به باشگاه‌ها واگذار شوند اما متاسفانه دو رای کم آورد و تصویب نشد.

او همچنین درباره بحث حق پخش تلویزیونی هم گفت: قراردادی با رییس سابق سازمان صداوسیما بسته شده که قانونی است اما دو سال است صداوسیما اقدامی برای پرداخت پول صورت نداده است. بنابراین قرار شد از مجاری قانونی این بحث را پیگیری کنیم.

قنبرزاده درباره انتقال بیرانوند به پرسپولیس و احتمال معاوضه‌اش با مهدی طارمی هم گفت: اینکه پرسپولیسی‌ها مستقیم با بیرانوند مذاکره کردند اشتباه بود. این کار تمرکز بازیکن را به هم می‌زند و ما نمی‌خواستیم این اتفاق برای دیگری هم بیفتد. برای همین از کسی اسم نبردیم.

او افزود: شاید بازیکن مورد نظر ما طارمی نباشد به هر حال من به باشگاه پرسپولیس گفتم که برای انتقال بیرانوند به این تیم حاضریم او را با یک بازیکن تعویض کنیم که دو ساعت بعد از آن سرپرست باشگاه پرسپولیس به ما پاسخ منفی داد و مسئله کاملا منتفی شد.

نفت تهران علیرضا بیرانوند منصور قنبرزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر