کد خبر: 337960 A

مجمع مصوب کرد؛

ایلنا: با پیشنهاد رییس فدراسیون فوتبال تاریخ مجمع انتخاباتی این فدراسیون باز هم دستخوش تغییر و در نهایت به سال آینده موکول شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، علی کفاشیان در مجمع عمومی سالانه فدراسیون فوتبال پیشنهاد داد که مجمع انتخاباتی این فدراسیون به فروردین یا اردیبهشت ماه سال آینده موکول شود که این مطلب پس از به رای گذاشته شدن با موافقت اعضا روبه‌رو شد.

کفاشیان با اشاره به اینکه اگر بخواهیم مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال را 27 اسفندماه برگزار کنیم عملا شرایط مناسب نخواهد بود با تعطیلی سال نو مواجه هستیم، اظهار کرد: 

اگر بخواهیم طبق قانون و روز شمار انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را برگزار کنیم، این کار باید در تاریخ 27 اسفند 94 برگزار شود اما با توجه به اینکه قبل از این تاریخ انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شده و پس از آن نیز وارد تعطیلات می‌شویم در عمل امکان برگزاری انتخابات در اسفندماه وجود نداشته و باید در فروردین یا اردیبهشت‌ماه سال 95 برگزار شود. 

این اقدام در حالی صورت گرفت که وزیر ورزش و جوانان در صحبت‌های هفته گذشته خود تاکید داشت که مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال به سال آینده موکول نشود و در سال 94 انجام گیرد.

فدراسیون فوتبال مجمع فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر