کد خبر: 342228 A

عبدالله ویسی در نشست خبری:

ایلنا: سرمربی استقلال خوزستان گفت: در ۳ - ۴ هفته آینده تیم‌های مدعی و کمرکش و همچنین پائین جدول معلوم می‌شوند و این نشانه حساسیت این بازی‌های هفته‌های پیش‌رو است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، عبدالله ویسی امروز در نشست خبری پیش از مسابقه فوتبال با تیم فولاد خوزستان در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بازی با فولاد خوزستان بازی عجیبی است چرا که مردم ما واقعا نمی‌دانند با ما باشند یا با فولاد خوزستان.

وی افزود: البته هردو تیم تلاش خود را می‌کنند تا بهتر باشند و پیروز میدان قرار بگیرند و بتوانند در جدول رتبه بندی به دست بیاورند.

سرمربی استقلال صنعتی خوزستان گفت: ما دوست نداریم این بازی به تساوی برسد، بلکه به دنبال برد هستیم و تیم فولاد نیز همین هدف را دارد و به دنبال پیروزی در این بازی است.

وی با اشاره به تغییرات در تیم خود گفت: در این تعطیلات مهدی زبیدی را از دست دادیم ولی جای او را جوانان با انگیزه تیم پر می‌کنند و مشکلی نداریم.

ویسی با اشاره به جذب یک بازیکن خارجی نیز گفت: سی دی فیلم بازی‌های یک بازیکن خارجی را دیده‌ایم و وی که در پست هافبک پشت مهاجم بازی می‌کند البته مشخص نیست که برای بازی فردا بع تیم برسد یا بیاید.

سرمربی استقلال خوزستان با اشاره به وضعیت برخی بازیکنان بیان کرد: زبیدی برای این بازی مصدوم است و حکیم نیز 3کارته است.

وی گفت: با وضعیت فعلی اگر به طور میانگین در هربازی 2 امتیاز بگیریم خیلی خوب است و نتیجه می‌گیریم.

ویسی افزود: در 3 - 4 هفته آینده تیم‌های مدعی و کمرکش و همچنین پائین جدول معلوم می‌شوند و این نشانه حساسیت این بازی‌های هفته‌های پیش‌رو است.

وی با اشاره به جذب یک بازیکن خوزستانی گفت: از پارسال به دنبال جذب امید سینگ هستیم و خوشحالیم که یک بازیکن خوزستانی به تیم اضافه شده است و البته در باره آرش افشین نیز اگر شرایط او به وضعیت ایده آل برسد ما هم دوست داریم در خدمت اوباشیم اما آرش هم مصدوم است و هم سرباز.

 

فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور استقلال خوزستان عبدالله ویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر