کد خبر: 352233 A

قصد حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال را ندارم

ایلنا: مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان می‌گوید قصد حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال را ندارد.

محمدرضا عباسی، مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد خبر دریافت فرم ثبت نام انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال و احتمال حضورش در این انتخابات گفت: فرمی که من دریافت کردم مربوط به ثبت نام در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال نبود. فرمی بود که باشگاه‌ها می‌گیرند برای اینکه افراد مورد قبول خود برای ریاست فدراسیون را به مجمع و هیات رئیسه معرفی کنند. واقعاً نمی‌دانم چطوری این خبر پخش شده است که من فرم ثبت نام را گرفته‌ام.

وی ادامه داد: من نه تنها قصد حضور در انتخابات را ندارم، بلکه علاقه‌ای هم به این کار ندارم. درست اداره کردن باشگاه سیاه‌جامگان اندازه ریاست فدراسیون فوتبال ارزش دارد و ما همین کار را درست انجام بدهیم کافی است.

وی در واکنش به صحبت‌های رضا عنایتی که گفته بود عباسی شهامت زیادی دارد که می‌خواهد در انتخابات فدراسیون فوتبال ثبت نام کند عنوان کرد: من حرفی راجع به صحبت‌های عنایتی ندارم، ولی خدمت کردن در هر مسندی شهامت می‌خواهد. اما به نظرم شهامت واقعی آن است که وقتی می‌بینی در یک جایی نمی‌توانی خدمت کنی آنجا نروی.

عباسی راجع به شرایط تیم سیاه‌جامگان و بازی فردای این تیم مقابل استقلال خوزستان نیز گفت: خدا را شکر تیم در وضعیت خوبی قرار دارد و همه بازیکنان برای دیدار فردا آماده هستند و هم قسم شده‌اند که از اهواز با دست پر برگردند. تیم عبدالله ویسی تیم بسیار خوبی است و ما می‌دانیم که کار بسیار سختی مقابل استقلال خوزستان داریم. اما می‌خواهیم انتقام بازی رفت را بگیریم و با سه امتیاز از اهواز به مشهد برگردیم.

 

فدراسیون فوتبال تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد محمدرضا عباسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر