کد خبر: 352318 A

باشگاه دیگر بدهی به بازیکنان خارجی ندارد

ایلنا: بهرام افشارزاده می‌گوید باشگاهش با وجود شرایط سخت مالی با بازیکنان خارجی تسویه حساب کرده است.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امسال سال سختی را از نظر منابع مالی داشتیم،  گفت: با وجود اینکه سال سختی را پشت سر گذاشتیم اما توانستیم مطالبات پنج تا شش بازیکن خارجی را پرداخت کنیم و خوشبختانه باشگاه دیگر بدهی به بازیکن خارجی ندارد.

افشارزاده در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسد تغییراتی در ترکیب باشگاه استقلال صورت گرفته است، اظهار کرد: ما در چارت باشگاه معاونت نداریم بلکه باشگاه به صورت کمیته اداره می شود. سعی داریم تعداد نفراتی که در کمیته فعالیت می‌کنند از نظر کیفی افزایش دهیم تا کار در سال آینده با روند بهتری ادامه پیدا کند.

وی همچنین با تاکید بر این مساله که اختصاص ورزشگاه امام رضا (ع) به باشگاه استقلال کار بزرگی در جهت استعدادیابی است، افزود: از سال آینده با توجه به ورزشگاهی که به باشگاه استقلال اختصاص داده شده ما سعی خواهیم کرد کار ارزشیابی، استعدادیابی و خدمات پزشکی مجهزی برای بازیکنان استقلال انجام دهیم. رویکرد ما در سال آینده بیشتر در جهت استعدادیابی و شناسایی نفرات برتر برای باشگاه استقلال خواهد بود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص وضعیت فرزاد مجیدی و اینکه آیا وی امروز در تمرینات استقلال حضور پیدا خواهد کرد، گفت: فرزاد مجیدی از باشگاه استقلال قهر نکرده که در تمرینات حضور پیدا نکند. او امروز در تمرینات استقلال حضور پیدا خواهد کرد ضمن اینکه من منتظر هیچ کس نیستم که بگویم که امروز مجیدی به تمرینات می‌آید یا خیر، اما باید بگویم که وی با باشگاه قهر نکرده است.

افشارزاده همچنین در خصوص این پرسش که وضعیت باشگاه استقلال را در جدول لیگ برتر چگونه می‌بینید و آیا فکر می‌کنید امسال قهرمان لیگ شوید یا خیر، گفت: هر مدیری دوست دارد که در رقابت‌های لیگ برتر قهرمان شود. ما بازی‌های سختی را پیش‌رو داریم و هیچ بازی را نباید دست کم بگیریم. قطعا برای رسیدن به قهرمانی باید بازی‌های سختی را پشت سر بگذاریم تا بتوانیم قهرمانی خود را در رقابت‌های لیگ تثبیت کنیم. بدون شک برای رسیدن به قهرمانی کار راحتی پیش‌رو نخواهیم داشت.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا مطالبات بازیکنان خارجی توسط باشگاه استقلال پرداخت شده است یا خیر، گفت: امسال با وجود اینکه سال سختی را از نظر منابع مالی پشت سر گذاشتیم اما موفق شدیم مطالبات شش بازیکن خارجی را پرداخت کنیم و دیگر به این بازیکنان بدهکار نیستیم. امیدوارم که در سال آینده بتوانیم سال خوبی را از نظر اعتبارات شروع کنیم.

 

استقلال بهرام افشارزاده اخبار استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر