کد خبر: 352335 A

ایلنا: سرپرست موقت تیم فوتبال استقلال برای دقایقی در محل این تیم تمرین حضور یافت، اما خیلی زود به دلیل بیماری زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی را ترک کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، تمرین تیم فوتبال استقلال جهت آماده‌سازی برای دیدار مقابل راه‌آهن از ساعت 15:30 امروز (چهارشنبه) در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی بدون حضور خبرنگاران و تماشاگران برگزار شد.

* یعقوب کریمی تنها غایب تمرین بود، اما جابر انصاری و روزبه چشمی که مدتی به دلیل مصدومیت در تمرینات حضور نداشتند، خود را به مربیان معرفی کردند.

* دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال که در تمرین حضور داشت پیش از آغاز تمرین از روزبه چشمی، علیرضا رمضانی، خسرو حیدری و جابر انصاری تست گرفت و پس از پایان تست اجازه داد تا آنها همراه سایر بازیکنان تمرین کنند. در اواسط تمرین، دکتر نوروزی بار دیگر از مصدومان استقلال تست گرفت و قرار شد فردا نظر نهایی خود را در خصوص بازی کردن بازیکنان مصدوم بدهد. اضافه شدن چشمی و انصاری به تمرینات باعث خوشحالی مربیان استقلال شده بود.

* فرزاد مجیدی که مدتی با غیبتش در تمرینات حرف‌وحدیث‌های زیادی ایجاد کرده بود، پیش از آغاز تمرین در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی حضور یافت و دقایقی با پرویز مظلومی صحبت کرد. مجیدی به سرمربی استقلال اعلام کرد که تب و لرز دارد و به همین دلیل راهی بیمارستان شد.

* بازیکنان ابتدا خودشان را گرم کردند و سپس کار با توپ را انجام دادند. آقاوسط، کارهای سرعتی و مرور کارهای تاکتیکی بخش‌های بعدی تمرین امروز بود.

* دروازه‌بان‌های استقلال زیر نظر حسین ترابپور به تمرینات اختصاصی پرداختند.

* نصرالله عبداللهی، مشاور و دستیار ویژه بهرام افشارزاده در تمرین حضور داشت.

* آخرین تمرین آبی‌پوشان پیش از دیدار مقابل راه‌آهن فردا (پنجشنبه) برگزار می‌شود.

به گزارش تسنیم، تیم فوتبال استقلال از ساعت 15:30 جمعه هفته جاری در چارچوب هفته بیست‌ودوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف راه‌آهن می‌رود.

 

استقلال گزارش تمرین استقلال اخبار استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر