کد خبر: 358838 A

لیگ قهرمانان آسیا

ایلنا: هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، فردا با برگزاری دیدارهای نمایندگان کشورمان پیگیری خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، فردا با برگزاری دیدارهای نمایندگان کشورمان پیگیری خواهد شد و در این روز، تیم تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه یادگار امام میزبان پاختاکور ازبکستان خواهد بود و سپاهان نیز در ازبکستان به مصاف تیم لوکوموتیو این کشور خواهد رفت.

لوکوموتیو-سپاهان؛ تلاش برای زنده گه داشتن امید به صعود

سپاهانی‌ها که در این فصل در رقابت‌های داخلی به هیچ وجه عملکرد خوبی در حد نام یک مدعی نداشتند و علاوه بر اینکه جام حذفی را از دست دادند، در لیگ نیز حال و روز خوبی ندارند و فعلا با 30 امتیاز در جایگاه یازدهم جدول قرار دارند.

سپاهان در حال حاضر در لیگ قهرمانان نیز اوضاع خوبی را تجربه نمی‌کند و برای اینکه بتواند شانس صعود خود به دور بعدی رقابت‌ها را زنده نگه دارد، باید از میدان سخت ازبکستان با دست پر و امتیاز کامل خارج شود تا همچنان به صعود امیدوار بماند.

دیدار فردا شب سپاهان وقتی حساس‌تر از قبل می‌شود که بدانیم دو بازی بعدی این تیم در برابر الاتحاد عربستان، قوی‌ترین تیم این گروه خواهد بود، دیدارهایی که با حکم کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک کشور ثالث برگزار خواهد شد.

تراکتورسازی-پاختاکور؛ سرخپوشان به فکر اولین صعود

پاختاکوری‌ها در بازی قبل و در زمین خود موفق شده بودند که شاگردان قلعه نویی را با یک گل شکست دهند و در واقع شاید برد در این بازی جدا از سایر انگیزه‌ها برای تراکتورها برای آنها جنبه انتقامی نیز داشته باشد. تراکتورسازی در حال حاضر با 6 امتیاز در صدر جدول است و در صورتی که بتواند این بازی خانگی را به نفع خود تمام کند، تا حدود زیادی صعود خود به دور بعدی رقابت‌ها را قطعی کرده است. اتفاقی که تراکتوری‌ها تا به حال آن را تجربه نکرده‌اند و از همین رو به شدت دنبال این خواهند بود که برای اولین بار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان به دور بعد صعود کنند.

پاختاکور هم با 4 امتیاز در رده سوم جدول است و هنوز شانس برای صعود دارد. بنابراین تراکتورسازان نباید این حریف را دستکم بگیرند.

 

 

 

تراکتورسازی تبریز لیگ قهرمانان آسیا سپاهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر