کد خبر: 358853 A

برخی ناتوانی ایران در المپیک را به مردم القا می‌کنند

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: ورزشکاران المپیکی منتظر نتیجه عملی دستور رییس جمهور هستند.

به گزارش ایلنا، علیرضا رضایی با بیان این مطلب افزود: بعد از دستور رییس محترم جمهور مبنی بر پیگیری مسائل فدراسیون های المپیکی و قهرمانان ملی، گویا دکتر نوبخت جلسه‌ای را با فدراسیون های المپیکی برگزار کرد و قرار شد مسائل ورزشکاران و فدراسیون های المپیکی با اولویت و توجه ویژه ای دنبال شود.

وی ادامه داد: انجام حمایت های مالی از فدراسیونهای المپیکی و توجه مستقیم مدیران ارشد دولت به قهرمانان ملی شرکت کننده در المپیک از طریق حضور مستقیم و بی واسطه در میان قهرمانان ملی، با هدف ایجاد انگیزه های بزرگ ملی برای کسب افتخار در المپیک ٢٠١٦ برزیل، موضوعات مهمی بوده اند که قرار شده است، جناب نوبخت، در قالب گزارشی در جلسه هیات محترم دولت، پیرو پیگیری دستور رییس جمهور اعلام کنند.

دارنده مدال نقره المپیک آتن افزود: ما امیدواریم اعضای محترم هیات دولت به خواست ملی مردم عزیز ایران و دستور حمایتی رییس محترم جمهور، توجه ویژه ای داشته باشند.

وی تصریح کرد: ورزشکاران المپیکی و همه مردم علاقمند به ورزش در ایران، منتظر نتیجه این گزارش هستند.

رضایی تاکید کرد: بر خلاف برخی نظرات مطرح شده که تمایل دارند از الان، کسب نتایج ضعیف در المپیک برزیل و ناتوانی کاروان ورزشی ایران در المپیک را به افکارعمومی القاء کنند، ما مطمئن هستیم در صورتی که دستور رییس محترم جمهور بدرستی پیگیری شود و دولت حمایت مناسبی در چند هفته باقیمانده تا المپیک از قهرمانان ملی داشته باشد، ایران شانس کسب نتایج خوبی را حداقل در پنج رشته المپیکی، در ریو خواهد داشت. باید برای قهرمانان ملی ایجاد انگیزه کرد زیرا زمان بسیار کمی تا شروع رقابت های المپیک باقی مانده است.

دارنده مدال برنز جهان خاطر نشان کرد: امیدوارم دکتر نوبخت بعنوان سخنگوی محترم دولت، گزارش مناسبی را بعنوان دغدغه ملی المپیکی‌ها به هیئت دولت ارائه کند و با حمایت دولت محترم، ورزش ایران که از ظرفیت بسیار بالایی هم در میان مردان و هم بین بانوان برای کسب افتخار در المپیک 2016 برخوردار است، بتواند نتایج مورد انتظار مردم را کسب نماید.

 

المپیک ایران جهان رییس جمهور فدراسیون کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر