کد خبر: 358970 A

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: امیدواریم بتوانیم دست پر به اصفهان بازگردیم.

به گزارش ایلنا، ایگور استیماچ در نشست خبری قبل از دیدار تیم متبوعش با لوکوموتیو با اعلام این مطلب گفت: لازم می دانم از تیم لوکوموتیو بخاطر شرایط میزبانی مناسب تشکر می کنم. از ابتدای ورود ما به تاشکند تا به این لحظه استقبال و میزبانی خوبی از ما صورت گرفته و سپاس همه اعضای تیم سپاهان را به این جهت اعلام می کنم.

وی در ادامه گفت:به نظر میرسد شرایط آب و هوایی ازبکستان در حاضر بسیار بهتر از بازی رفت باشد. امیدوارم با توجه به اینکه در دیدار رفت آب و هوا شرایط سختی را برای ما ایجاد کرد، در این دیدار بتوانیم نتیجه بازی اول مان را جبران کنیم.

وی همچنین در پاسخ به سوالی در مورد تاثیر شرایط آب و هوایی در شکست دیدار رفت گفت: البته تنها دلیل شکست ما در آن دیدار شرایط آب و هوایی نبود و شما پیش از دریافت هر گل باید اشتباهاتی داشته باشید. ولی در آن شرایط، لوکوموتیو بهتر بود و خیلی خوب با چنین شرایطی سازگار بود.

استیماچ ادامه داد: با توجه به نتیجه بازی قبلی، آمدیم تا کارهای لازم را برای گرفتن امتیاز لازم انجام دهیم. وی با اشاره به تمرینات تیمش گفت: شرایط تمرینی عالی را پشت سر گذاشتیم و قویا باور داریم که شانس خوبی برای موفقیت در این دیدار پیش رو داریم.

سرمربی سپاهان در پاسخ به سوالی در مورد غایبان تیمش در دیدار فردا نیز گفت: چند بازیکن مصدوم داریم. بعضی از آن ها در هفت روز گذشته تحت درمان بودند و امروز بررسی نهایی خواهد شد که آیا آمادگی لازم را برای بازی کردن دارند.

ایگور استیماچ در پاسخ به سئوال دیگری در مورد افت تیم فوتبال سپاهان با توجه به قهرمانی های سال های گذشته گفت: باشگاه ما در پروسه ساختارسازی مجدد است. در ماه های گذشته ما مشکلات مالی را داشتیم و در زمان نقل و انتقالات امکان تقویت تیم را مشابه با سال های گذشته نداشتیم. تلاش کردیم بازیکنان جوان را به کار بگیریم. البته حفظ مقام های بالا دشوارتر از رسیدن به موفقیت است ولی آنچه ما انجام می دهیم این است که باشگاه را برای ۵ سال آینده آماده رقابت و موفقیت در لیگ قهرمانان بکنیم.

 

لیگ قهرمانان آسیا سپاهان اصفهان لوکوموتیو ازبکستان ایگور استیماچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر