کد خبر: 359149 A

مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا

ایلنا: در اولین شب از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیمهای بارسلونا و بایرن مونیخ حریفان خود را شکست دادند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، در اولین شب از دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، امشب (سه شنبه) دو بازی در شهرهای بارسلون و مونیخ برگزار شد که طی این دو بازیف تیمهای بارسلونا و بایرن مونیخ موفق شدند میهمانان خود اتلتیکو مادرید و بنفیکا را از پیش رو بردارند.

بارسلونا 2-1 اتلتیکو مادرید؛ سوارز فرشته نجات کاتالانها

در یکی از دیدارها، تیم بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف میهمان هموطن خود یعنی اتلتیکو مادرید رفت که این بازی در پایان با حساب 2-1 به سود شاگردان لوئیز انریکه به پایان رسید.

نیمه نخست این بازی با تک گل فرناندو تورس که در دقیقه 25 به ثمر رسید با یک گل به سود روخی بلانکوس به پایان رسید. نکته حائز اهمیت دیگر این نیمه، اخراج زننده تک گل اتلتیکو یعنی تورس در دقایق پایانی نیمه اول بود که موجب شد تا این تیم در نیمه دوم با یک یار کمتر برابر میزبان قدرتمند خود قرار بگیرد.

اتفاقی که بسیار تاثیرگذار بود و با توجه به همین موضوع، بارسلونا در نیمه دوم فشار حملات خود را افزایش داد و توانست دو بار در دقایق 63 و 74 توسط مهاجم اروگوئه ای خود یعنی لوئیس سوارز به گل برسد تا در پایان این بازی با حساب 2-1 به سود میزبان به خاتمه برسد.

ویدال

بایرن مونیخ 1-0 بنفیکا؛ برد خفیف بایرن برابر عقابها

در دیگر بازی این شب، تیم بایرن مونیخ در زمین خود میزبان بنفیکای پرتغال بود که این بازی در پایان با یک گل به سود مونیخی ها تمام شد تا بنفیکا با کسب این نتیجه، همچنان به بازی برگشت در لیسبون و صعود به مرحله نیمه نهایی امیدوار باشد.

تک گل این بازی را آرتور ویدال در دقیقه 2 برای بایرن به ثمر رساند و پس از ان علیرغم تلاش دو تیم و موقعیتهای زیادی که روی دروازه ها خلق شد، گلی به ثمر نرسید تا بر خلاف انتظارات بایرن به یک برد خفیف و شکننده خانگی دست پیدا کرده باشد.

دیدارهای برگشت این دو بازی چهارشنبه هفته آینده در شهرهای مادرید و لیسبون برگزار خواهد شد.

بارسلونا بایرن مونیخ لیگ قهرمانان اروپا اتلتیکو مادرید بنفیکا لوئیس سوارز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر