کد خبر: 361861 A

بازیکنان بیشتر دقت می‌کردند تاریخ یکبار دیگر تکرار می‌شد

ایلنا: رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس معتقد است که بازیکنان این تیم می‌توانستند در دربی روز گذشته گل‌های بیشتری به ثمر برسانند.

جعفر کاشانی، رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد پیروزی روز گذشته این تیم برابر استقلال گفت:‌ من در ابتدا باید به تمام کسانی که فوتبال پاک را دوست دارند تبریک بگویم. خیلی خوشحال هستم که بازی روز گذشته فوتبال جذاب و تماشاگرپسندی بود و هواداران با خوشحالی ورزشگاه را ترک کردند. نتیجه هم که خدا را شکر به نفع پرسپولیس بود و اگر بازیکنان بیشتر دقت می‌کردند این امکان وجود داشت تا تاریخ یکبار دیگر تکرار شود و نتیجه دربی سال 52 رقم بخورد.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل همه از این تیم پرسپولیس نا امید بودند، ولی الان می‌بینیم که تیم تا چه اندازه رشد کرده است و البته هنوز هم رو به رشد است و در شرایط خوبی قرار دارد. این شرایط با حمایت‌های خوب باشگاه و هواداران تیم شکل گرفته است و پرسپولیس دارد تبدیل به یک تیم حرفه‌ای می‌شود. برای من استقلال هم مثل پرسپولیس عزیز است و آرزو دارم این تیم هم همیشه در اوج باشد. برای اینکه پویایی این دو تیم باعث می‌شود فوتبال ما پیشرفت کند.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس در خصوص نقش برانکو در رقم خوردن برد فوق‌العاده سرخپوشان در دربی روز گذشته نیز اظهار داشت: واقعاً خوشحال هستم که زحمات برانکو نتیجه داده است. در ابتدای فصل خیلی‌ها اعتقاد داشتند برانکو نمی‌تواند در پرسپولیس نتیجه بگیرد. اما علیرغم اینکه در اول فصل نتایج کمرنگی هم گرفته شد، اما با حمایت باشگاه برانکو در آرامش به کار خود ادامه داد و حالا می‌بینیم که علم و توانایی برانکو چگونه تیم را متحول کرده است و خوشبختانه تیم در حال نتیجه گرفتن است.

کاشانی در پایان در پاسخ به این سوال که در چهار هفته مانده به پایان لیگ، آیا نگران مغرور شدن بازیکنان نیست، گفت: بازیکنان پرسپولیس باید بدانند که پرسپولیس چه تیم بزرگی است و خوشبختانه همه آن‌ها هم به خوبی نشان دادند که لیاقت و شایستگی پوشیدن این لباس را دارند. قبل از دربی صحبت‌های زیادی با بازیکنان داشتیم که نتیجه آن در بازی روز گذشته مشخص شد و مطمئن باشید از حالا به بعد هم همینطور خواهد بود. از حالا به بعد همه ما باید بیشتر از گذشته حواسمان به همه چیز باشد. من مطمئن هستم که با درایت برانکو بازیکنان مغرور نخواهند شد و با همه وجود تا انتهای فصل تلاش خواهند کرد.

 

پرسپولیس برانکو جعفر کاشانی اخبار پرسپولیس دربی 82
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر