کد خبر: 362021 A

برانکو نشان داد که مربی بزرگی است

ایلنا: سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: برانکو در طول فصل با نتایجی که کسب کرده به خوبی شایستگی‌های خود را نشان داده است.

حسین عبدی، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایلنا راجع به پیروزی روز گذشته این تیم برابر استقلال در دربی 82 گفت: خوشبختانه ما توانستیم روند رو به رشد خودمان را در بازی حساس دربی هم حفظ کنیم و با پیروزی خوبی که در این دیدار حساس و مهم کسب کردیم به صدر جدول رسیدیم. با بازی خوبی که بازیکنان پرسپولیس در این دیدار انجام دادند می‌توان این تیم را شایسته قهرمانی دانست. البته این بدان معنی نیست که ما خودمان را از حالا قهرمان لیگ بدانیم، هنوز چهار هفته حساس دیگر هم پیش‌ روی ما قرار دارد که باید با تمرکز کامل در این دیدارها به میدان برویم.

عبدی ادامه داد: پیروزی مقابل استقلال ثمره تلاش همه عوامل پرسپولیس بود. این برد پرگل هدیه‌ پیش از قهرمانی از سوی بازیکنان به هواداران بود. نتیجه به دست آمده در دربی را نمی‌توان اتفاق و یا شانس نامید. البته استقلال هم بازی قابل قبولی را ارایه داد ولی از بازی خوب و دوندگی بالای بازیکنان  پرسپولیس نباید غافل شد. ما نشان دادیم که یکی از بهترین تیم‌های لیگ هستیم و شانس اول قهرمانی محسوب می‌شویم. ما قبل از بازی تنها به سه امتیاز فکر می‌کردیم تا به صدر جدول برسیم که خوشبختانه این اتفاق هم رخ داد و به این هدف رسیدیم.

وی همچنین راجع به عملکرد خوب برانکو در این فصل عنوان کرد: برانکو در طول فصل با نتایجی که کسب کرده به خوبی شایستگی‌های خود را نشان داده است. او با ساختن تیمی که می‌تواند برای همه حریفان خطرناک باشد پرسپولیس را که در ابتدای فصل در انتهای جدول بود به جایگاه اصلی خود رساند و نشان داد که مربی بزرگی است.

عضو هیات مدیره در خصوص حفظ روحیه قهرمانی در بین بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس گفت: پرسپولیس با کادر فنی حرفه‌ای و بازیکنانی که تشنه قهرمانی هستند با اطمینان و حفظ همین روند تا قهرمانی پیش می‌رود و همه مسایل تیم تحت کنترل است. 

 

پرسپولیس برانکو حسین عبدی اخبار پرسپولیس دربی 82
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر