کد خبر: 368514 A

ایلنا: عزیز‌الله محمدی گفت: تاج آرای خوبی آورد و من انتخاب او را تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم در کارش موفق باشد.

به گزارش ایلنا، عزیز‌الله محمدی در خصوص انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: تاج آرای خوبی آورد و من انتخاب او را تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم در کارش موفق باشد.

وی افزود: حالا که تاج به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شده باید همه کمک کنیم این رشته ورزشی بتواند به جایگاه اصلی خود برسد. فوتبال ورزش پرطرفداری است و مردم با موفقیت این رشته شاد می‌شوند. حالا که تاج با اختلاف رای آورده باید همه کمک کنیم تا او در کارش موفق باشد.

محمدی در واکنش به اختلاف فاحش رای خودش و مهدی تاج خاطر نشان کرد: اشکال ندارد به هر حال مجمع وی را قبول داشته و به او رای داده است من فکر می‌کنم کل ورزش کشور توافق کرده بودند که به مهدی تاج رای بدهند.

رئیس اتحادیه فوتبال درباره اینکه گفته می‌شود شب گذشته جلساتی برگزار شده تا رای‌ها به سمت تاج برود گفت: من خواب بودم و از چیزی خبر ندارم.

وی با بیان اینکه انتخابات خوب برگزار شده است افزود: افرادی که کاندیدا شدند برنامه‌های خود را ارائه داده و در شبکه‌های مختلف تلویزیونی صحبت‌های خود را مطرح کردند. من از انتخاب تاج ناراحت نیستم و دلیل هم ندارد بخواهم ناراحت باشم. انتخابات برگزار شده و او رای آورده و همه باید این موضوع را قبول کنیم.

محمدی درباره واکنش تند آجورلو به نوع انتخاب تاج گفت: من کاری به اظهارات دیگران ندارم. آجورلو خودش مسئول حرف‌هایش است و من نظرم این است که انتخابات برگزار شده و تاج با اختلاف رای آورده اینکه حالا دیگر کاندیداها شکست خورده‌اند دلیل ندارد که بخواهیم حرف‌های آن‌چنانی بزنیم. در این انتخابات وزیر ورزش، رئیس فدراسیون، نماینده AFC حضور داشتند و همه چیز واضح و مشخص بود.

محمدی همچنین در خصوص اینکه آجورلو اعلام کرده انتخاب تاج را به رئیس جمهور تبریک گفته و از مردم عذرخواهی می‌کند، یادآور شد: همانطور که گفتم هر کس مسئول حرف‌های خودش است ما باید همه کمک کنیم تا فوتبال در مسیر پیشرفت خود قرار گرفته و به جایگاه واقعی خود برسد.

وی درباره دیگر اظهارنظر آجورلو مبنی بر اینکه باز بودن پرونده فساد باعث شده است دولت بخواهد تاج رئیس فدراسیون شود گفت: این حرف‌ها مسئولیت دارد و من وارد این مسائل نمی‌شوم. ما 3 کاندیدا بودیم که در نهایت یک نفرمان به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. اعضای مجمع این نظر را داشتند که تغیراتی در فدراسیون ایجاد نشود و همه باید به این تصمیم احترام بگذاریم.

وی درباره اینکه گفته می‌شود او قرار است از سوی تاج به عنوان رئیس سازمان لیگ انتخاب شود گفت: من در حال حاضر پستی را قبول نمی‌کنم و به کارم در اتحادیه ادامه می‌دهم.

 

عزیز محمدی فدراسیون فوتبال مهدی تاج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر