کد خبر: 368577 A

یکی از گزینه‌هایم برای سازمان لیگ قنبرزاده است

رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: انتظار این رای را داشتم.

به گزارش ایلنا، مهدی تاج پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با توجه به ارتباط‌هایی که من با مدیران عامل باشگاه‌ها و روسای هیات فوتبال داشتم این پیش‌بینی می‌شد که چنین رای بالایی را بیاورم به هر حال این ارتباط 8 ساله باعث شد که آنها هم در این رای‌گیری محبتی داشته باشند.

 

مهدی تاج در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال گفت: همه می‌دانند که محمود اسلامیان در این مدت به فوتبال کمک کرده است.

وی در مورد صحبت‌های مصطفی آجرلو که مدعی شد وزیر ورزش از افرادی در انتخابات حمایت کرده که متهم به فساد هستند، اظهار داشت: این مسائل را نه وزیر ورزش، نه اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال و نه شخص دیگر تائید نمی‌کند که مبنایی بر فساد در فوتبال وجود داشته باشد. این صحبت‌ها درست نیست و شما هم به آن نپردازید.

رئیس جدید فدراسیون فوتبال درباره اینکه شب گذشته لابی‌هایی انجام شده، گفت: من از لابی‌های شبانه اطلاع ندارم اما من به هر حال با این اعضای مجمع 8 سال کار کردم و از نزدیک همدیگر را می‌شناسیم. همین فردا که بازی‌های لیگ انجام می‌شود باز هم کار با همین اعضای مجمع ادامه خواهد یافت.

وی درباره انتخاب رئیس سازمان لیگ هم تصریح کرد: امروز و فردا سازمان لیگ رئیس خود را می‌شناسد اما هر کسی که به عنوان سرپرست انتخاب شود قطعا با همین اعضای مجمع کار می‌کند. من تا امروز رئیس سازمان لیگ را انتخاب می‌کنم اما یکی از گزینه‌هایم منصور قنبرزاده است.

 

 

انتخابات سازمان لیگ فدراسیون فوتبال فوتبال محمود اسلامیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر