کد خبر: 368593 A

یک نکته از حساس‌ترین بازی هفته

آیا مظلومی اینبار در تهران برابر تراکتورسازی نتیجه قابل قبولی کسب می‌کند؟

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هر وقت بازی حساسی قرار است برگزار شود ناخودآگاه طرفداران دو تیم نگاهی به تاریخچه و بازی‌های قبلی دو تیم می‌اندازند. تاریخچه‌ای که نشان دهد کفه ترازو به نفع کدام یک از دو تیم سنگین تر بوده. اگرچه این تاریخچه کوچکترین کمکی برای حدس زدن نتیجه بازی آینده دو تیم نخواهد داشت. به همین بهانه نگاهی داشته‌ایم به بعضی از آمار بازی‌های تراکتورسازی و استقلال در سال‌های اخیر. تاریخچه‌ای که هم آمار مثبت برای طرفداران دو تیم دارد و هم آمار منفی.

پرویز مظلومی به همراه استقلال آمار متوسطی مقابل تراکتور داشته. او هیچ گاه به همراه تیمش در تبریز نباخته و همیشه با امتیاز بیرون آمده. در آن سو اما در تهران نه تنها نتوانسته مقابل تراکتور برنده باشد که حتی موفق به گرفتن امتیاز از این تیم هم نشده. او یک بار در لیگ دهم به تراکتور کمالوند با نتیجه 2 بر یک باخت و یک بار هم به تراکتور امیرقلعه نویی 3بر2 باخت.

نکته جالب دیگر شباهت جالبی است که بین بازی‌های این هفته با بازی‌های هفته بیست و نهم فصل گذشته وجود دارد. سال گذشته در اردیبهشت ماه و در روی یکشنبه استقلال در تهران به مصاف تراکتورسازی رفت و پرسپولیس هم در تبریز میهمان گسترش بود. استقلال 4 بر یک به تراکتور باخت و پرسپولیس هم 2 بر یک برابر گسترش شکست خورد. اتفاقی که هواداران سرخابی هر دو امیدوارند امسال تکرار نشود.

 

استقلال بازی پرسپولیس تراکتورسازی تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر