کد خبر: 368662 A

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد تیمش تا پایان فصل جاری فوتبال ایران سه فینال پیش‌رو دارد.

به گزارش ایلنا، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: قبل از هر چیز انتخاب تاج به‌عنوان رئیس فدراسیون فوتبال را تبریک می‌گویم. در عین حال به کفاشیان هم خسته نباشید می‌گویم و امیدوارم مجموعه جدید فدراسیون فوتبال موفق باشد.

تا پایان فصل 3 فینال سخت پیش‌رو داریم
وی با اشاره به دیدار حساس تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز تصریح کرد: درمورد حساسیت این بازی باید بگویم که شما می‌دانید چقدر این بازی حساس است و نیاز به توضیح بیشتر نیست. ما تا پایان فصل سه فینال پیش‌رو داریم که در همه آنها باید پیروز شویم. امیدوارم تماشاگران فردا زودتر به ورزشگاه بیایند، چون نیاز به حمایت‌شان داریم.

تیم قلعه‌نویی را به‌خوبی می‌شناسیم
مظلومی با اشاره به شرایط حریف تیمش در دیدار فردا خاطر نشان کرد: تراکتورسازی، تیم خوبی است و در نیم‌فصل دوم تغییرات زیادی داشته است. قلعه‌نویی هم خوب نتیجه گرفته است، ولی با تاکتیک تیمی و نفرات این تیم کاملاً آشنایی داریم.

دنبال 3 امتیاز بازی فردا هستیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: تمرینات خوبی داشتیم و امیدوارم از نقاط ضعف تیم حریف بهره ببریم و نقاط قوت آنها را نیز ببندیم. ما دنبال سه امتیاز هستیم و قطعا تیم حریف نیز همین هدف را دارد.

به تماشاگران تراکتورسازی ارادت دارم اما باید قانون رعایت شود
مظلومی در واکنش به اعتراض برخی هواداران تراکتورسازی مبنی بر اینکه تنها 15 درصد از ظرفیت ورزشگاه آزادی به هواداران این تیم اختصاص خواهد یافت، گفت: ارادت خاصی به تماشاگران تراکتورسازی دارم، اما باید قانون رعایت شود. طبق قانون تنها 10 درصد از کل استادیوم به تیم میهمان داده می‌شود که حالا باشگاه محبت کرده و پنج درصد اضافه کرده است تا 15 درصد از سکوهای ورزشگاه در اختیار هواداران تراکتورسازی قرار بگیرد، به‌هر حال باید بگویم حضور هواداران بازی را زیباتر می‌کند.

اینکه مقابل قلعه‌نویی بیشتر برنده بوده‌ام اتفاقی است
وی در واکنش به این مسئله که در بیشتر رویارویی‌هایش با امیر قلعه‌نویی برنده بوده است، اظهار داشت: این موضوع اتفاقی بوده است! این بازی شرایط خاص خود را دارد و نتیجه آن برای هر دو تیم حساس و سرنوشت‌ساز است. ما به‌همین خاطر تلاش می‌کنیم تا برنده از میدان خارج شویم.

 

استقلال تراکتورسازی تبریز فوتبال فوتبال ایران پرویز مظلومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر