کد خبر: 368667 A

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال سپاهان می‌گوید شرایط جسمی و روحی تیم ما برای بازی با راه‌آهن خوب نیست.

به گزارش ایلنا، قاسم زاغی‌نژاد در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش مقابل راه‌آهن گفت: قبل از هرچیز انتخاب تاج به عنوان رئیس فدراسیون را به او تبریک می‌گویم و امیدوارم او و همکارانش در کارشان موفق باشند. در بازی فردا در شرایطی به میدان می‌رویم که فاصله بین این  دیدار با بازی با الاتحاد بسیار کم بود و طبیعی است که بازیکنان خسته باشند، مخصوصا اینکه در بازی با الاتحاد شرایط جوی مناسب نبود و از لحاظ جسمانی فشار زیادی به بازیکنان ما وارد شد. با این وضعیت در شرایط روحی و جسمانی خوبی به مصاف راه‌آهن نمی‌رویم.

وی افزود: همین که فرصت کردیم برای بازی فردا ریکاوری داشته باشیم خودش کلی است، ضمن اینکه بازیکن مصدوم و محروم برای این بازی زیاد داریم. با این حال خودمان را متعهد و مسئول می‌دانیم که بازی جوانمردانه‌ای را در دیدار فردا ارائه دهیم چرا که نتیجه این مسابقه در سرنوشت تیم‌های دیگر تاثیرگذار است.

سرمربی سپاهان درباره مذاکره این باشگاه با عبدالله ویسی عنوان کرد: اول اینکه حق طبیعی باشگاه است که در مورد سرمربی آینده تیم تصمیم‌گیری کند. ویسی مربی جوان و کاربلدی است که کارنامه خوبی در فوتبال ایران دارد. او هم آدم باشخصیتی است و هم اینکه از لحاظ فنی بر فوتبال ایران اشراف کامل دارد، پس این شایستگی را دارد که به عنوان سرمربی سپاهان انتخاب شود. با این حال من این مسئله را قبول ندارم که فصل تمام نشده، با بازیکن یا مربی مذاکره شود چرا که این مسئله از لحاظ روحی و روانی تاثیر منفی روی بازیکن و مربی می‌گذارد، من شنیدم یکی از تیم‌های لیگ فصل تمام نشده با مربی خود تمدید قرارداد کرده است. این مسئله تاثیر بسزایی در انگیزه بازیکنان و روند حرکتی این تیم خواهد داشت.

زاغی‌نژاد در واکنش به این مسئله که آیا مسئولان باشگاه سپاهان به او قول سرمربیگری را داده بودند یا نه، تصریح کرد: نه، به من گفتند تا پایان فصل سرمربی هستم. آن زمان که مقامات مسئول در باشگاه با من صحبت کردند گفتند نتایج تیم در ماندنم در این پست تاثیرگذار است اما قول صددرصد در این زمینه ندادند ضمن اینکه من انتظار ندارم حتی با کسب نتایج خوب به عنوان سرمربی دائمی باشگاه انتخاب شوم. در این زمینه حق را به باشگاه می‌دهم. آنها با هر مربی که دوست دارند می‌توانند مذاکره کنند و من نهایت تلاشم را می‌کنم تا تیمم در 2 بازی آینده نتایج خوبی بگیرد.

وی اضافه کرد: زمانی که هدایت تیم سپاهان را برعهده گرفتم فشار روی تیم زیاد بود و حتی اوضاع خوبی نداشتیم، سعی کردیم با بحث روحی و روانی شرایط تیم را تغییر داده و تا حدی هم در این امر موفق بودیم. در 2 بازی آینده هم انشاءالله نتایج خوبی بگیریم تا جایگاهمان را بهبوبد ببخشیم.

بازی باشگاه سپاهان راه آهن رئیس فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر