کد خبر: 368785 A

بازیکن تیم ملی بانوان والیبال :

ایلنا: ملی‌پوش والیبال بانوان می‌گوید سرمربی تیم ملی خیلی خوب خلق و خوی بانوان را درک می‌کند و خودش هم خیلی احساساتی است.

به گزارش ایلنا، شکوفه صفری درباره شرایط تمرین‌های تیم ملی والیبال بانوان گفت: چند روز است که با مایدا تمرین می‌کنیم و او تمرین‌های خیلی خوبی هم دارد. مایدا کاملا به این موضوع توجه دارد که باید پله، پله کار را شروع کند و نباید به یک باره تمام برنامه‌هایش را در تیم عملی کند.

صفری ادامه داد: بازیکنان حدود دو ماه است که در استراحت بودند و تمرین گروهی نداشتند و فقط تمرین انفرادی می‌کردند. کمپ تیم ملی هم خوب است و باید از فدراسیون بابت احداث این کمپ تشکر کنیم. اینکه محل تمرین ما با مردان تداخل ندارد خیلی خوب است. نزدیک بودن مکان تمرینی ما به فدراسیون هم یکی دیگر از مزایای این کمپ است.

او درباره جام کنفدراسیون‌ها گفت: ما 22 شهریور برای حضور در رقابت‌های جام کنفدراسیون‌ها به ویتنام می‌رویم. تمرکز اصلی ما روی ویتنام و چین تایپه است. چون پیش از این موفق به شکست این دو تیم شده‌ایم. اگر منظم بازی کنیم می‌توانیم این حریفان را ببریم اما احتیاج به تلاش زیادی است.

ملی‌پوش والیبال بانوان درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی نیز گفت: اگر کنار تمرین‌های خوب مایدا بازی‌های تدارکاتی هم برای ما برگزار شود می‌توانیم خیلی بهتر باشیم.

صفری درباره مایدا چیچیچ اظهار کرد: او مربی خیلی خوب و فوق‌العاده احساسی است و کاملا خلق و خوی بانوان را درک می‌کند که این موضوع علاوه بر نظم بالایش خیلی خوب است.

بازی تیم ملی رقابت مردان والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر