کد خبر: 368805 A

بیست و هفتمین دوره مسابقات تکواندوی جام فجر - تهران

ایلنا: در پایان اولین روز از مسابقات بین‌المللی تکواندوی جام فجر، هوگوپوشان کشورهای روسیه و ایران موفق به کسب مدال طلا شدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، بیست‌وهفتیمن دوره مسابقات بین‌المللی تکواندوی جام فجر در گروه مردان (G1)، روز گذشته با حضور تیم‌هایی از کشورهای ایران، ارمنستان، برزیل، هند، عراق، لیبی، ‌روسیه، آذربایجان، ترکیه و افغانستان در خانه تکواندو آغاز شده است.

این دوره از رقابت‌ها در 4 وزن المپیکی 58-، 68-، 80- و 80+ کیلوگرم و به مدت 2 روز برگزار می‌شود که دیروز و در اولین روز این مسابقات، پیکارهای هوگوپوشان دو وزن 58- و 80- کیلوگرم برگزار شد که در پایان تکواندوکاران کشورهای روسیه و ایران مدال طلا را بدست آوردند.

در وزن 58- کیلوگرم، وزن اول المپیکی، محمد کاظمی از تیم شهرداری و شورای شهر کرج (ایران) بر سکوی قهرمانی ایستاد، وحید عالمی از افغانستان الف به مدال نقره رسید و یوسف شریها تکواندوکار المپیکی کشور لیبی به همراه هادی تیران ولی‌پور از تیم شهدای ساری (ایران) مشترکا بر سکوی سوم ایستادند.

اما در وزن 80- کیلوگرم، وزن سوم المپیکی، اروتیون ملیکستیانتس از روسیه مدال طلا را به گردن آویخت، امیرحسین ساسان از تیم شهدای ساری (ایران) بر سکوی نایب قهرمانی قرار گرفت و وحید عیسی‌بیگلو از تیم امید ایران و پوریان عرفانیان از تیم شهرداری و شورای شهر کرج (ایران) مشترکا سوم شدند.

رقابت‌های‌تکواندوکاران اوزان 68- و 80+ کیلوگرم امروز برگزار خواهد شد.

این دوره از مسابقات G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز در رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.

ایران روسیه شهرداری لیبی مدال طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر