کد خبر: 368902 A

تاج بهترین گزینه برای فدراسیون است

ایلنا: مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: مهمترین خواسته ما از رئیس جدید فدراسیون فوتبال رسیدگی به امور باشگاه‌ها و در راس آن وضعیت اقتصادی است.

علیرضا اژدری‌زاده،‌ مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان راجع به برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال در روز گذشته به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: من برای اولین بار بود که در مجمع فدراسیون فوتبال می‌رفتم و به نظرم همه چیز خیلی خوب و با برنامه بود. رای‌گیری کاملاً محرمانه و خوب انجام شد و خوشبختانه خروجی انتخابات هم از نظر مجمع خیلی خوب بود.

او در ادامه راجع به انتخاب مهدی تاج نیز عنوان کرد: هر سه کاندیدی که در انتخابات حضور داشتند افرادی فوتبالی و با سابقه خوب بودند. ولی به نظرم چون آقای تاج برعکس دو نفر دیگر که مدتی از فضای اصلی فوتبال دور بودند، سال‌های اخیر هم در فوتبال حضور داشته است، انتخاب بهتری نسبت به دو نامزد دیگر بود. خوشبختانه آقای کفاشیان هم با رای قاطع مجمع به عنوان نایب رئیس اول انتخاب شد و همه این‌ها نشان دهنده مجمع به این افراد بود و می‌شود گفت که روال و برنامه‌های فدراسیون با این انتخابات دچار خلل نمی‌شود و تاج و کفاشیان در کنار هم می‌توانند اور فدراسیون را به خوبی پیگیری کنند.

مدیرعامل باشگاه فولاد در پایان راجع به توقع خود به عناون یک عضو مجمع از رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: مهمترین خواسته همه ما از رئیس جدید فدراسیون فوتبال رسیدگی به امور باشگاه‌ها و در راس آن وضعیت اقتصادی است. ضمن اینکه لیگ و تیم ملی هم باید جزو اولویت‌های مهم فدراسیون باشند. اما در کل باید به جنبه درآمدزایی فوتبال بیش از گذشته اهمیت بدهند و تاج باید برای حل مشکلات اقتصادی فوتبال تلاش کند.

 

فدراسیون فوتبال فولاد خوزستان مهدی تاج علیرضا اژدری زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر