کد خبر: 368947 A

ایلنا: تیم ملی والیبال ایران روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه راهی پاریس می‌شود تا در دو دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف ملی‌پوشان فرانسه برود.

 به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران خود را برای مسابقات انتخابی المپیک که از هشتم خرداد ماه به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

نخستین اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال از روز دوشنبه 20 اردیبهشت ماه با اعزام تیم به فرانسه آغاز می‌شود که به مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

ملی‌پوشان کشورمان ساعت 9 و 15 دقیقه صبح 20 اردیبهشت ماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را ترک می‌کنند و ساعت 15 و 10 دقیقه به وقت ایران به فردوگاه شارل دوگل پاریس خواهند رسید.

ملی‌پوشان کشورمان از فرودگاه پاریس با اتوبوس راهی شهر تورکوئینگ فرانسه می‌شوند که در 250 کیلومتری پاریس قرار دارد و در هتل مرکور این شهر اقامت خواهند داشت.

تیم ملی والیبال ایران در مدت 7 روز اقامت خود در فرانسه ضمن ادامه تمرینات آماده‌سازی خود در دو شهر «تورکوئینگ» و «هارنس» در دو دیدار دوستانه و تدارکاتی به مصاف تیم ملی والیبال فرانسه قهرمان لیگ جهانی سال 2015 می‌رود.

این دیدارها ساعت 22 و 30 دقیقه و 20 و 30 دقیقه به وقت ایران در روزهای جمعه و شنبه 24 و 25 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

ملی‌پوشان کشورمان در روزهای 21 تا 23 اردیبهشت ماه نیز تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر پیگیری می‌کنند. تیم ایران در نوبت صبح روزهای جمعه و شنبه 24 و 25 اردیبهشت ماه نیز تمرین سبکی خواهد داشت.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 14 و 50 دقیقه به وقت ایران در روز یکشنبه 26 اردیبهشت ماه پاریس را به مقصد تهران ترک می‌کند و ساعت 18 و 45 دقیقه وارد فرودگاه امام خمینی (ره) تهران خواهد شد.

 

والیبال تیم ملی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر