کد خبر: 369176 A

ایلنا: کارشناس فوتبال کشورمان معتقد است که ضعف دفاعی دلیل اصلی باخت آبی پوشان در بازی برابر تراکتورسازی بود.

به گزارش خبرنگار ورزش ایلنا، در یکی از حساس ترین بازیهای هفته بیست‌ونهم لیگ برتر فوتبال، دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفته اند که این بازی در پایان با نتیجه 3-2 به سود سرخپوشان تبریزی خاتمه یافت.

در انتهای این دیدار، امیر حاج رضایی، که به عنوان کارشناس به استودیو فوتبال برتر در شبکه سوم رفته بود راجع به دلایل شکست آبی پوشان در این دیدار حساس گفت: به نظر من دلیل اصلی باخت استقلال در این بازی ضعف این تیم در خط دفاعی و ناهماهنگی بازیکنان این تیم در این قسمت بود که موجب شد این تیم نتواند برابر حملات زهردار تراکتور مقاومت کند.

او ادامه داد: نبود مگویان تاثیر زیادی در ضعف دفاعی استقلال داشت، ضمن اینکه حنیف عمران زاده هم در چند وقت اخیر با تیم تمرین نکرده بود و به دلیل دوری از تمرینات نتوانست در این بازی پرفشار عملکرد خوبی از خود نشان بدهد.

حاج رضایی همچنین گفت: البته نباید از بازی خوب تیم تراکتورسازی نیز به سادگی بگذریم. این تیم در این بازی بسیار با برنامه بازی کرد و در بیشتر نقاط زمین مخصوصاً در میانه میدان نسبت به استقلال برتری داشت و توانست سه امتیاز بسیار حساس را کسب کند.

استقلال امیر حاج رضایی تراکتورسازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر