کد خبر: 370723 A

حواشی دیدار صبای قم - استقلال

ایلنا: حدود 1500 نفر از هواداران استقلال مقابل هتل تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، دیدار تیم‌های صبای قم و استقلال در حالی از ساعت 18 امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) قم آغاز می‌شود که هواداران مقابل هتل استقلالی‌ها تجمع کرده‌اند و منتظر بازیکنان این تیم هستند.

حدود 1500 نفر از هواداران استقلال مقابل هتل تجمع کردند و علیه پرسپولیس شعار سر دادند.

در بین هوادران استقلالی چند هوادار خانم هم دیده می‌شود.

در حاشیه این تجمع هواداران استقلال علیه  عادل فردوسی‌پور شعار سر دادند و او را پرسپولیسی و دشمن استقلال دانستند.

هواداران استقلال سیدمهدی رحمتی را تشویق کردند و دروازه‌بان تیم‌شان را عقاب آسیا خوانند.

در حالی که کمتر از دو ساعت به آغاز دیدار تیم‌های صبای قم و استقلال تهران در ورزشگاه یادگار امام قم باقی مانده است قریب به دو هزار نفر تماشاگر هوادار آبی‌ها به محل انجام مسابقه آمدند.

حامد لک دروازه‌بان صبای قم که امروز برخلاف دیدار رفت از روی نیمکت کار را دنبال می‌کند دقایقی قبل پس از آنکه وارد زمین شد با فحاشی هواداران استقلال مواجه شد که این دروازه‌بان نیز دستکش‌های قرمز خود را به زمین انداخت و به سمت تماشاگران استقلال رفت و برای آنها دست زد.

واکنش لک شعار تماشاگران علیه او را بیشتر کرد و پس از آن هواداران آبی‌ها شروع به تشویق مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال کردند.

منصور پورحیدری سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال به همراه بهرام افشارزاده و البته پندار توفیقی دقایق پیش با حضور در رختکن استقلال به بازیکنان این تیم روحیه دادند.

حنیف عمران زاده پیش از شروع بازی با فحاشی تماشاگران منتسب به صبا روبرو شد که این موضوع با واکنش مدافع با تجربه استقلال همراه شد.

عمران زاده با هواداران استقلال درگیری لفظی پیدا کرد اما وساطت نیروی انتظامی ماجرا ختم به خیر شد.

 

استقلال صبای قم اخبار استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر