کد خبر: 370799 A

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: نمی‌دانم در مورد بازی با پدیده چه باید بگویم. اتفاقاتی که در این فصل در سپاهان افتاد پایان خوبی نداشت.

به گزارش ایلنا، قاسم زاغی‌نژاد پس از شکست سپاهان در هفته پایانی لیگ برتر در نشست خبری اظهار داشت: نمی‌دانم چه باید بگویم. اتفاقاتی که در این فصل در سپاهان افتاد پایان خوبی نداشت و این اتفاقات در زمانی رخ داد که مسئولیت تیم با من بود.

وی ادامه داد: ما امروز تیم جوانان سپاهان را در زمین داشتیم و حدود 10 بازیکن اصلی خود را به دلایل مختلف در اختیار نداشتیم. سپاهان فصل کابوس‌واری را پشت سر گذاشت و متأسفانه در طول فصل از تمام ظرفیت‌ها استفاده نکردیم و در خیلی از پست‌های کلیدی بازیکنان ما شرایط خوبی نداشتند. عبدالله کرمی هم متأسفانه امروز پدرش را از دست داد که جا دارد به او و خانواده‌اش تسلیت بگویم.

زاغی‌نژاد گفت: ما در شرایطی از جوان‌های خود استفاده کردیم که نه کمکی به آنها شد و نه کمکی به تیم. آن‌ها زمانی می‌توانند به تیم کمک کنند که شرایط روحی و روانی‌شان خوب باشد ولی از لحاظ تکنیکی از این بازیکنان راضی هستم. امیدوارم این بازیکنان در آینده موفق باشند.

سرمربی سپاهان افزود: به رضا مهاجری و تیم پدیده برای این پیروزی تبریک می‌گویم و امیدوارم در سال‌های آینده شرایط  بهتری داشته باشیم.

وی در مورد عدم استفاده از شهاب گردان در بازی امروز گفت: بحث، بحث فنی نبود و به اتفاق همکاران به این جمع‌بندی رسیدیم که با توجه به چهار بازی گذشته که گردان درون دروازه بوده است، در این بازی از رحمان احمدی استفاده کنیم.

زاغی‌نژاد در مورد استفاده از بحیرایی و اینکه چرا در بازی‌های قبلی از این بازیکن جوان استفاده نشد اظهار داشت: البته این دیدگاه به سرمربی قبلی برمی‌گردد و زمانی که شما بازیکنان دیگری که از نظر کیفی و تجربه در شرایط بهتری باشند، داشته باشید از آن‌ها استفاده می‌کنید و ما در پست او بازیکنانی داشتیم که خیلی خوب بودند.

وی در مورد قهرمانی استقلال خوزستان بیان داشت: به استقلال خوزستان و عبدالله ویسی تبریک می‌گویم و برای او آرزوی موفقیت دارم. این قهرمانی ثابت کرد لیگ ایران از حالت دوقطبی خارج شده است و مرز نمی‌شناسد. این تیم امکانات بالایی نداشت ولی خوب کار کرد و قهرمان شد.

استقلال بازی زمین فوتبال لیگ ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر