کد خبر: 370803 A

ایلنا: مربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: با اینکه امسال چهارم شدیم ولی می توانستیم در رده های بالاتر جدول و حتی قهرمان لیگ برتر امسال شویم.

 به گزارش ایلنا، رودولف بعداز پیروزی پرگل تراکتورسازی برابر استقلال اهواز در نشست خبری به خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه یادگار امام تبریز گفت: نتیجه خوبی بدست آوردیم و امروز از تمام بازیکنانم راضی هستم.

وی با بیان اینکه تیم حریف هم بازیکنان جوان و خوبی داشت، افزود: امروز کمی دیر به خودمان آمدیم ولی بعد جبران کردیم و بعد از گل اول و دوم موفق شدیم وضعیت را بهتر کنیم و گل های دیگری نیز به ثمر رسانیم.

مربی تراکتورسازی با اشاره به اینکه بازیکنان تیمش دنبال گل های بیشتر هم بودند، گفت: به هرحال به بازیکنان و هواداران تیمم تبریک می گویم.

رودولف با تاکید بر اینکه تراکتورسازی امسال می توانست به رده های بالاتر جدول هم برسد و حتی قهرمان شود، افزود: دو بازی مهم هم در لیگ قهرمانان آسیا در پیش داریم که باید با تمام توان در این دو بازی هم کار کنیم و به مرحله بعد مسابقات صعود کنیم.

وی با بیان اینکه امروز تراکتورسازی شایسته پیروزی بود، گفت: به هرحال لیگ امسال هم تمام شد و ما از فردا به دنبال بازی های حساس و سخت آسیا هستیم.

استقلال جدول لیگ برتر تراکتورسازی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر