کد خبر: 370806 A

ایلنا: سرمربی نفت تهران می‌گوید چالش‌های امسال تیم نفت به من برای هزار سال آینده مربیگری‌ام کمک می‌کند.

به گزارش ایلنا، علیرضا منصوریان پس دیدار با سایپا در نشست خبری عنوان کرد: من به مسائل فنی این دیدار کار چندانی ندارم بلکه می‌خواهم خسته نباشید بگویم به سعید رجبی و تیمش. قبل از دیدار با سایپا اشاره کردم که تیم‌های نفت و سایپا از نظر فیزیکی فنی نزدیک به هم هستند. خوشبختانه بچه‌های ما در طول یک فصل سخت، سروقامت ایستادند و در طول 15 یا 20 سال اخیر تیمی را ندیدم که با این شرایط مالی از پیچ و خم‌های دشوار عبور کند. جای مرحوم اکبر دارستانی در تیم ما خالی است اما به احترام این مربی بدنساز، فردی را به کادر فنی‌ام اضافه نکردم. به تمام تیم‌های لیگ ایران تبریک و خسته نباشید می‌گویم. 

وی افزود: در فصل جدید تنها یک مشکل داشتیم و آن هم مشکل مالی بود. این موضوع را در آخرین نشست خبری خود می‌گویم تا به گوش هیئت مدیره و تمام افراد شرکت ملی نفت ایران برسد. در پایان این دیدار با اعضای هیئت مدیره جدید و قدیم صحبت کردم و از آنها خواستم تا مشکل نفت را حل کنند.

سرمربی تیم نفت اظهار داشت: در تیم نفت دو یادگاری برای من باقی ماند. اولین نفر رحیم ایرانیان سرپرست با اخلاق نفت که همیشه حامی تیم و من بود. دومین نفر بهرام میرشیبانی مدیر فنی نفت است. من تنها در تیم‌های استقلال و پرسپولیس دیده بودم که پس از جدایی بازیکنان و کادر فنی در پایان فصل فردی گریه کند اما امروز ایرانیان و میرشیبانی بغضشان ترکید و با بازیکنان نفت پس از پایان یک فصل سخت اما خوب خداحافظی کردند. در صورت فروش نفت فلسفه این باشگاه از بین می‌رود. یک سال پرفراز و نشیب با چالش‌های سخت را پشت سر گذاشتم و خداراشکر که این سال شرمنده مجموعه باشگاه نشدیم. چالش‌های امسال تیم نفت به من برای هزار سال آینده مربیگری‌ام کمک می‌کند. 

منصوریان گفت: به مردم خوزستان و عبدالله ویسی و بازیکنان لایقش تبریک می‌گویم، آنها مستحق‌ترین تیم برای قهرمانی لیگ برتر بودند.

وی درباره پیشنهاد سرمربیگری استقلال گفت: در حال حاضر چنین صحبتی نشده و من تحت قرارداد نفت تهران هستم. تنها می‌دانم استقلال خوزستان به قهرمانی لیگ رسیده پرسپولیس نایب قهرمان شده و استقلال در بازی آخر خود مقابل صبا متوقف شده است. اعضای کادر فنی استقلال برای من قابل احترام هستند. در 5 روز آتی تمام تمرکز خود را روی این موضوع می‌گذارم که عملکرد یک ساله خودم در نفت را به یک بولتن تبدیل کرده و تحویل مدیریت و سرپرست باشگاه دهم. من نفت را قهرمان کوچک لیگ می‌دانم.

پرسپولیس شرکت ملی نفت ایران نفت نفت تهران هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر