کد خبر: 371233 A

قطر پاسور تیم ملی والیبال گفت: تیم ایران در چند مسابقه پایانی جام جهانی نیز برابر حریفان مغلوب شد و باید عادت به شکست را با پیروزی جایگزین کنیم.

به گزارش حبرگزاری ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، امیر غفور پس از دومین دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم‌های ملی والیبال ایران و فرانسه گفت: تیم ایران در مسابقه دوم نسبت به دیدار اول خسته‌تر بود و به‌همین دلیل خوب بازی نکرد. البته فرانسه در این بازی‌ها از ترکیب‌های متفاوت استفاده کرد، اما تیم ایران تقریباً ترکیب یکسانی داشت.

وی با بیان اینکه ملی‌پوشان ایران در این بازی‌‌ها با نقاط ضعف و قوت خود آشنا شدند، گفت: ملی‌پوشان در شرایط مسابقه خود را آزمودند و متوجه شدند که در شرایط واقعی مسابقات اشتباهاتی می‌توانند داشته باشند که در شرایط تمرین متوجه آنان نمی‌شوند.

پشت خط زن تیم ملی والیبال تصریح کرد: من یقین دارم که بازیکنان تیم ملی والیبال ایران رفته رفته بهتر می‌شوند و در شرایط واقعی مسابقه قرار می‌گیرند. از سوی دیگر کادر فنی نیز بازیکنان را در شرایط متفاوت ارزیابی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه پیروزی نیاز به تلاش بیشتر از تیم حریف دارد، گفت: تیم ایران در چند مسابقه پایانی جام جهانی نیز برابر حریفان مغلوب شد. باید عادت به شکست را با پیروزی جایگزین کنیم.

غفور افزود: خوشبختانه قبل از شروع مسابقات انتخابی المپیک تیم ایران چند مسابقه تدارکاتی دیگر خواهد داشت و به یقین از نظر آمادگی برای شروع مسابقه به شرایط بهتری خواهد رسید.

تیم ملی والیبال ایران که روزهای جمعه و شنبه در دو دیدار تدارکاتی مغلوب فرانسه شد، فردا یکشنبه فرانسه را به مقصد تهران ترک می‌کند.

 

المپیک ایران تیم ملی جام جهانی والیبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر