کد خبر: 371376 A

ایلنا: رئیس فدراسیون فوتبال در نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام کرد که یکی از سیاست‌های فدراسیون او وحدت‌گرایی و پیوستگی خواهد بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در جمع اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: با توجه به موفقیت‌هایی که در فوتسال و فوتبال ساحلی وجود داشته، باید بیش از پیش به گسترش و موفقیت این دو رشته فکر کنیم تا با توسعه این ورزش پرطرفدار و موفق، شاهد عملکرد درخشان‌تری در آینده باشیم.

وی افزود: تشکیل کمیته‌های فنی با حضور پیشکسوتان و بزرگان در این دو رشته باعث می‌شود تا از تمام تجریبات، دانش و افکار یکدیگر در جهت توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی استفاده کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال خطاب به اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اظهار داشت: وحدت‌گرایی و پیوستگی یکی از سیاست‌های فدراسیون فوتبال است که قصد داریم در این راستا گام برداریم و در نهایت بستر را برای کلیه رشته‌های فعال در فوتبال و فوتسال فراهم کنیم تا تیم‌های ما بدون دغدغه و به دور از حاشیه به فعالیت بپردازند.

تاج تصریح کرد: در هر زمینه‌ای معمولاً اختلاف‌نظرهایی وجود دارد، اما با تشکیل این نشست‌ها و به شور گذاشتن افکار و عقاید، می‌توان یک تصمیم واحد گرفت و در راستای اجرای آن اقدام کرد.

 

فدراسیون فوتبال فوتسال مهدی تاج فوتبال ساحلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر