کد خبر: 374021 A

رییس تیم‌های ملی تیراندازی با کمان:

ایلنا: نجاری می‌گوید با توجه به تمرینات و نتایجی که تیم ملی ریکرو گرفته است امید زیادی برای کسب سهمیه و کسب مدال در المپیک داریم.

امید نجاری، رییستیم‌های ملی تیراندازی با کمان در خصوص تمرینات تیم ملی تیر و کمان و آمادگی برای شرکت در مسابقات گزینشی المپیک به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: تیم ملی ریکرو که به تازگی از اردوی کره جنوبی به کشور بازگشته است در این کشور تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته و همه ملی پوشان از تمرینات و آمادگی خود رضایت دارند و این موضوع امیدهای ما را برای کسب سهمیه المپیک بیشتر خواهد کرد.

او ادامه می‌دهد: اعضای تیم ملی ریکرو تا قبل از مسابقات گزینشی المپیک که در اواخر خرداد در آنتالیا برگزار خواهد شد در ایران تمرین خواهند کرد تا با تمرکز کافی بهترین نتیجه را کسب کنند و با شرایطی ایده‌آل به المپیک ریو برسند.

نجاری با اشاره به آمادگی تیم ملی کامپوند برای شرکت در مسابقات جهانی ترکیه اضافه می‌کند: تیم ملی کاپوند برای کسب عنوان قهرمانی تمرین می‌کند تا همچنان جزو مدعیان این رشته در جهان باقی بمانند و نتایج دوره‌های پیش را تکرار کند.

رییس تیم‌های ملی تیروکمان در مورد کسب سهمیه و نتایجی که تیراندازان ایران در المپیک می‌توانند کسب کنند می‌گوید: سیاست‌های فدراسیون و برنامه‌ریزی‌ها همه با هدف کسب مدال در المپیک انجام شده که با توجه به تمرینات و نتیجه‌های کسب شده این راه همواره است. نتیجه در ورزش تیروکمان را نمی‌شود پیش‌بینی کرد ولی ما می‌توانیم هم در المپیک نماینده داشته باشیم و هم به مدال المپیک برسیم.

 

المپیک تیراندازی تیم ملی تیم های ملی جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر