کد خبر: 374133 A

از تهران تا زادگاه پدری

ایلنا: بعد از مصاحبه نویدکیا و خبر جدایی او از سپاهان مهم‌ترین خبر مقصد احتمالی این بازیکن خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محرم نویدکیا در برنامه 90 اعلام کرد که می‌خواهد به فوتبالش ادامه دهد اما جایی غیر از سپاهان. نویدکیا از جمله بازیکنانی است که با وجود بالارفتن سن و همچنین مصدوم بودنش باز هم هر مربی دوست دارد تا او را در ترکیب تیم خود داشته باشد. اگرچه به واسطه حاشیه‌هایی که در این مدت مطرح شده شاید بعضی از مربیان هم برای همکاری با او ملاحظاتی داشته باشند.

در صورتی که نویدکیا واقعا در سپاهان نماند در لیگ برتر تنها چند گزینه برای بازی کردن دارد. سرخابی‌های تهران. به خصوص پرسپولیس که نویدکیا در طول مصاحبه بارها از سرمربی‌اش نام برد و از او تعریف کرد. این مربی کروات و کاپیتان سپاهان رابطه بسیار خوبی با هم دارند و همان‌طور که نویدکیا در مصاحبه‌اش اشاره کرد بارها در این مدت با هم تماس داشته‌اند. البته این که برانکو که ساختار تیمی‌اش را در فصل گذشته شناخته آیا نیازی به محرم نویدکیا دارد یا نه بحث دیگری است.

افشارزاده و نویدکیا هم رابطه حسنه‌ای با هم دارند. رابطه‌ای که می‌شود بر اساس آن گمانه‌زنی کرد که محرم بخواهد به استقلال برود اگرچه رسول نویدکیا از فصل گذشته در لیست خرید این تیم قرار دارد.

به غیر از تهران شاید تبریز تنها شهری باشد که از آن بتوان به عنوان مقصد این بازیکن نام‌برد؛ جای که شهر پدری نویدکیا هم به حساب می‌آید. تراکتورسازی یا گسترش فولاد؟ قلعه‌نویی سابقه کارکردن با محرم را در سپاهان دارد. رابطه‌ای که ظاهرا بدون حاشیه به پایان رسید. گسترش فولاد هم امسال در حال آماده‌سازی تیمی رویایی است. شاید آنها برای تکمیل کردن این تیم رویایی به نویدکیا هم فکر کنند. 

 

استقلال پرسپولیس فولاد لیگ برتر مصاحبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر