کد خبر: 374172 A

ایلنا: علیرضا جهانبخش که این روزها درتمرین تیم ملی است احتمالا فصل آینده را هم در آلکمار خواهد ماند.

به گزارش ایلنا، علیرضا جهانبخش پیش از تمرین امروز تیم ملی گفت: «خدا را شکر اردوی خوبی را شروع کردیم. شرایط مناسب است. امروز اردو کامل شد و سایر نفرات هم به ما اضافه شدند. امیدوارم تمرینات خوبی را برگزار کنیم. این اولین اردوی ما بعد از قرعه‌کشی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی است و امیدوارم شروع باقدرتی داشته باشیم.»

جهانبخش در مورد کیفیت اردو ادامه داد: «امروز دومین جلسه تمرینی را برگزار می‌کنیم و خیلی نمی‌توان در مورد وضعیت اردو اظهار نظر کرد. باید در ادامه وضعیت کار را بررسی کنیم.»

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در مورد اسپانسر پیراهن تیم ملی گفت: «این مسئله به من ارتباط ندارد. این تصمیم فدراسیون و کادر فنی است. تازه یک جلسه تمرین برگزار کردیم و باید منتظر روزهای آینده باشیم تا کیفیت لباس‌ها را ببینیم.»

جهانبخش در رابطه با شرایط آلکمار هم گفت: «شرایطم دراین تیم بهتر شده است. در اوایل فصل وضعیت ما خوب نبود اما رفته رفته نتایج مناسبی گرفتیم و خدا را شکر به سهمیه لیگ اروپا رسیدیم. با مهره‌های جدیدی که جذب کردیم شرایط مان بهتر شده و آنها می‌توانند به ما کمک کنند.4 سال دیگر با آلکمار قرارداد دارم و تمام تلاشم را در این تیم انجام می‌دهم.»

 

تیم ملی تیم ملی فوتبال ایران رقابت شکر فصل آینده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر