کد خبر: 374263 A

لیگ قهرمانان آسیا؛

ایلنا: آخرین نماینده عربستان هم از لیگ قهرمانان آسیا کنار رفت.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، تیم‌های لوکوموتیو ازبکستان و الهلال عربستان در ادامه دیدارهای دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 17:30 امروز (سه‌شنبه) در تاشکند به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر یک لوکوموتیو به پایان رسید تا این تیم راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

دیدار دو تیم در عربستان با نتیجه تساوی بدون گل خاتمه یافته بود و الهلال که تنها نماینده باقی مانده عربستان در لیگ قهرمانان آسیا محسوب می‌شد، با این نتیجه حذف شد تا سعودی‌ها دیگر نماینده‌ای در ادامه رقابت‌ها نداشته باشند.

در دیگر دیدارهای امروز نیز ابتدا تیم فوتبال چونبوک موتورز کره جنوبی در مرحله برگشت مرحله یک هشتم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مقابل ملبورن ویکتوری استرالیا قرار گرفت که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به نفع نماینده کره به پایان رسید.

دیدار رفت این دو تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسیده بود و با این نتیجه نماینده کره به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان صعود کند.

در بازی دیگر نیز تیم شانگهای SIPG چین به مصاف اف‌سی توکیو ژاپن رفت که این دیدار با پیروزی یک بر صفر شانگهای به پایان رسید.

با این پیروزی نماینده چین به مرحله بعد صعود کرد و اف‌سی توکیو از این رقابت‌ها حذف شدند زیرا بازی رفت با نتیجه 2 بر یک به نفع نماینده ژاپن به پایان رسیده بود ولی به خاطر گل خورده در خانه حذف شد.

در تنها بازی از مرحله یک هشتم نهایی که امروز برگزار خواهد شد تیم تراکتورسازی تبریز در شهر تبریز میزبان النصر امارات است.

 

لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر