کد خبر: 374314 A

باید از بازیکنان بومی بهره ببریم

ایلنا: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: بازی خوبی انجام دادیم در رختکن ما همه در حال گریه بودند متأسفانه ما بازی را در دیدار رفت واگذار کردیم.

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سعید عباسی پس از حذف تراکتورسازی از لیگ قهرمانان آسیا گفت: بازی خوبی انجام دادیم در رختکن ما همه در حال گریه بودند متأسفانه ما بازی را در دیدار رفت واگذار کردیم.

وی افزود: جا دارد از اعضای تیم به خاطر تلاشی که انجام دادند تشکر کنم متأسفانه ما در طول فصل با حواشی زیادی روبه‌رو بودیم و اگر جو همواره مثل هفته‌های آخر بود امسال یک جام به دست می‌آوریم.

مدیرعامل تراکتورسازی در رابطه با مشکلات مالی تیمش عنوان کرد: ما در پرداختی‌ها جزو چند تیم برتر بودیم متأسفانه بدهی‌های ما مربوط به گذشته است. ما در پرداختی‌ها جزو چند تیم ابتدایی جدول بودیم بازیکنانی که از نیم‌فصل اول آمدند حول و حوش 40 تا 50 درصد و نفراتی که از ابتدای فصل بودند حول و حوش 65 تا 70 درصد دریافتی داشتند. کادر فنی هم بالای 80 درصد دریافتی داشته است.

عباسی در مورد اینکه قلعه‌نویی در نشست خبری حلالیت گرفته است، عنوان کرد: من هم حلالیت می‌طلبم چرا که معلوم نیست در راه چه اتفاقی می‌افتد از رسانه‌ها هم به خاطر اینکه گاهی کم حرف می‌زنم حلالیت می‌طلبم. ان‌شاءالله بتوانیم در ادامه عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در ادامه تأکید کرد: مأموریت ما بسیار سخت است واقعاً اینکه بخواهیم مردم را راضی کنیم کار دشواری است ما چند بار تا آستانه قهرمانی رفتیم اما موفق به کسب آن نشده‌ایم امسال هم حاشیه مانع قهرمانی شد. اگر جلوی حواشی را بگیریم با یک تیم معمولی هم قهرمان خواهیم شد.

مدیرعامل تراکتورسازی در ادامه تأکید کرد: حق تراکتورسازی بیش از این حرف‌ها است. شما ببینید ما مقابل تیم‌هایی عملکرد خوب داشته ایم که از امکانات بسیار بالایی بهره می‌برند متأسفانه امروز یک گل دریافت کردیم که مثل 4گل بازی رفت روی حادثه بود. امیدوارم مثل همیشه شعار «عیبی یوخ» در ورزشگاه‌ها طنین‌انداز باشد.

وی در مورد اینکه چه تشبیهی از تراکتورسازی دارد، گفت: تراکتورسازی لغت نیست بلکه عشق است شرمنده مردم هستیم شبانه‌روز کار کردیم تا موفق شویم اما متأسفانه امروز آن اتفاقی که باید می‌افتاد رخ نداد. امیدوارم بتوانیم شعار عیبی یخ را احیا کنیم. اگر این اتفاق بیفتد به راحتی قهرمان خواهیم شد.

عباسی افزود: از قلعه‌نویی به صورت کتبی برنامه خواستیم شنبه هم با هیأت مدیره جلسه داریم تا بودجه را مشخص کنیم دوستان از ما خواستند در تیم بمانیم ما دوستانی داریم که بدترین لحظات جنگ را کنارشان گذراندیم این شهر شهدای زیادی داده این شهر شهیدپرور باکری‌ها را تقدیم کرده امیدوارم بتوانیم یک جام به مردم هدیه بدهیم و سپس برویم. من محکم ایستاده‌ام از من خواسته‌اند بمانم به هر حال در 2 سال گذشته چیزهای زیادی یاد گرفتیم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود با قلعه‌نویی به مشکل خورده و به او گفته چرا پاداش بدهد چرا که در بازی رفت 4 گل خوردند و در بازی برگشت هم 6 گل می‌خورند و قرار است فردا دارا غزنوی به عنوان سرپرست انتخاب شود، اظهار داشت: غزنوی کنار ما حضور دارد و از دوستان‌مان است. او می‌گوید اگر خیلی پول هم دریافت کند مدیرعامل نمی‌شود چرا که این کار سختی زیادی دارد. او پیر فوتبال است و از تجربیاتش استفاده می‌کنیم هیأت مدیره ما یک دست شده و تصمیمات خوبی می‌گیرد اگر هر کسی ساز خودش را می‌زد و شبیه هیأت مدیره‌های دولتی بودیم این وضعیت را نداشتیم.

مدیرعامل تراکتورسازی در مورد فعالیت تیم در نقل و انتقالات تأکید کرد: ما ابتدا سرمربی را مشخص می‌کنیم و سپس در نقل و انتقالات فعالیت می‌کنیم دیگر اشتباهات گذشته را نخواهیم کرد.

عباسی در مورد اینکه اگر قلعه‌نویی راضی به همکاری نشود آیا گزینه خارجی خواهند داشت، گفت: اول باید از قلعه‌نویی برنامه بگیریم مابقی مسائل بعداً مشخص خواهد شد. ما تنها تیم نظامی لیگ هستیم و می‌توانیم از بازیکنان سرباز هم استفاده کنیم. ما باید یک تیم بیرونی هم داشته باشیم شما ببینید امسال نیمکت خوبی داشتیم و از این بابت سود بردیم اما اگر نیمکت خوبی نداشته باشیم دچار مشکل خواهیم شد. امسال یک تیم فوق‌ ستاره داشتیم ما الهلال را 2 بر صفر بردیم و شیرازه این تیم از هم پاشید. امسال برای فصل بعد پشتوانه‌سازی می‌کنیم باید از بازیکنان بومی بهره ببریم ما برای اولین‌بار در رده جوانان کشوری قهرمان شدیم و آکادمی‌مان را گسترش خواهیم داد.

وی عنوان کرد: هواداران نباید به حاشیه بروند متأسفانه برخی افراد معلوم‌الحال برای ما مشکلاتی درست کردند در بحث رسانه‌ها هم اگر قلم‌ها فروخته نشود بدون شک رشد به وجود می‌آید. اگر من گاهی صحبت نمی‌کنم به خاطر این است که اگر بخواهم دائم در رسانه باشم ممکن است از کار اصلی‌ام بمانم. شما ببینید اکنون بحث درگیری من با قلعه‌نویی را مطرح کردند چه کسی قبول می‌کند ما بگویم تیم در بازی رفت 4 گل خورده و در بازی برگشت هم 6 گل دیگر بخورد. من گفتم اگر ما بعدا بحث مالی را حل کنیم آیا می‌توانید نتیجه را بازگردانید؟ اگر می‌توانید برگردانید بروید 6 گل بخورید مطمئنا این کار را نمی‌کنید چرا که نسبت به تیم و مردم غیرت دارید. این غیرت را هم امروز دیدیم. متاسفانه سهم ما نبود به مرحله بعد صعود کنیم. اگر یک گل را نمی‌خوردیم الان ما خوشحال بودیم.

مدیرعامل تراکتورسازی در رابطه با بحث واگذاری تراکتورسازی به بخش خصوصی عنوان کرد: ما در فصل جاری با مشکلات زیادی روبه‌رو بودیم حواشی اطراف تیم ما زیاد بود مشکلات زیاد‌مان را در دلم می‌ریختم شما دیدید امروز کار به جایی رسید که تیم ما یک گل خورد ولی هیچکس ورزشگاه را ترک نکرد این نشانه تعصب مردم به تیم‌شان است. تراکتورسازی حقش بیش از این حرف‌ها است هر چه بیشتر در این تیم می‌مانم علاقه‌ام به آن بیشتر می‌شود. امیدوارم بتوانیم تیم نظامی قوی تشکیل بدهیم این مسئله چه ایرادی دارد مگر الجیش و الجزیره تیم‌های نظامی نیستند چرا نباید ما یک تیم نظامی قوی داشته باشیم. وقتی هر شعاری که مربوط به کشور و حیثت‌مان است و آن را روی سینه‌مان می‌زنیم مثل یک موشک این مسئله برایمان ارزش دارد. پس باید در این مسئله قوی تر عمل کنیم.

 

تراکتورسازی تبریز امیر قلعه‌نویی سعید عباسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر