کد خبر: 375790 A

ایلنا: مدیر مجموعه ورزشگاه آزادی نسبت به صحبت‌های کارلوس کی روش واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، فرهاد نیکو خصال، مدیر مجموعه ورزشی آزادی در واکنش به صحبت‌های کی‌روش در انتقاد به عدم تخصیص زمین شماره یک ورزشگاه آزادی گفت: «البته من به کی‌روش حق می‌دهم که به دنبال بهترین امکانات برای تیم ملی باشد. اما این دلیل نمی‌شود که کی‌روش از تریبونی که در اختیار دارد سوء استفاده کرده و هرچه دلش بخواهد بگوید. در وهله اول بگویم که هیچ درخواستی از فدراسیون فوتبال برای اختصاص زمین شماره یک ورزشگاه آزادی به تیم ملی به دست ما نرسید. ما نیز بلافاصله بعد از اتمام مسابقات لیگ نامه‌ای به فدراسیون فوتبال زدیم و اعلام داشتیم که زمین شماره یک ورزشگاه آزادی بعد از تحمل ده ماه مسابقات سنگین لیگ و جام حذفی، نیاز به یک دوره یک ماهه استراحت دارد تا تخریب نشود.»

نیکوخصال ادامه داد: «شرایط زمین شماره یک ورزشگاه آزادی با دیگر ورزشگاه‌ها به دلیل ساختار متفاوتش فرق می‌کند. بازی‌های لیگ باعث شده تا بخش‌های زیادی از این زمین آسیب جدی ببیند و ما باید در کنار یک ماه استراحت این زمین، به ترمیم نقاط آسیب دیده نیز بپردازیم.»

نیکوخصال در پاسخ به این سئوال که آیا اگر فدراسیون فوتبال رسما درخواست می‌کرد تا این زمین در اختیار تیم ملی قرار بگیرد یا خیر گفت: «اولا همانطور که گفتم هیچ درخواستی به ما نرسید که حالا گله هم می‌کنند. دوما اگر درخواستی هم می‌رسید ما مخالفت می‌کردیم. چون زمین شماره یک ورزشگاه آزادی تنها مختص به مسابقات است نه تمرین. ما باید این زمین را برای مسابقات انتخابی جام جهانی آماده کنیم تا همین آقای کی‌روش معترض نباشد. حالا اگر زمین را به تمرین تیم ملی اختصاص دهیم، آن وقت مسابقات رسمی و حتی لیگ خودمان را چه کنیم؟ ما دوست نداریم که زمین شماره یک ورزشگاه آزادی را مثل اوایل دهه هشتاد یکبار دیگر برای مدت طولانی از دست بدهیم تا آسیب آن به کل فوتبال ایران برسد. در آخر نیز از فدراسیون فوتبال انتظار داریم تا به سرمربی محترم تیم ملی تذکر بدهد از جایگاه و تریبون خود سوء استفاده نکند. ضمن این که ما حاضرین زمین شماره دو ورزشگاه آزادی را که از استانداردهای زمین شماره یک برخوردار است را در اختیار تیم ملی قرار دهیم، با این توضیح که میتوانیم بنا به خواسته کادر فنی تیم ملی، تغییرات لازم را نیز در کنار زمین و یا در رختکن ایجاد کنیم.»

 

بازی دوما فوتبال ایران کارلوس کی روش ورزشگاه آزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر