کد خبر: 375911 A

برای مدیرعاملی سپاهان با من صحبتی نشده است

ایلنا: مدیرعامل باشگاه ذوب آهن حضورش در تیم سپاهان را تکذیب کرد

به گزارش خبرگزاری ایلنا، سعید آذری با ابراز خوشحالی از پیروزی تیمش در فینال جام حذفی در مورد مشکلاتی در بازی فینال جام حذفی وجود داشت، گفت: اگر صحبتی کردم واقعیت را گفتم، مهدی رحمتی قبل از بازی به وضعیت نور ورزشگاه ایراد گرفت و مربیان استقلال هم اعتقاد داشتند که زمین کیفیت لازم را ندارد پس فقط ما نبودیم که به این مسائل اعتراض کردیم.

وی افزود: پشت محوطه جریمه دو طرف زمین کیفیت لازم را نداشت و همین مسئله باعث شده بود دو تیم کمتر کار تاکتیکی کنند و اصلا ریسک نمی‌کردند. همین مسئله باعث شد کار تاکتیکی خاصی را در بازی نبینیم اما نکته‌ای که مرا به وجد آورد باشکوه برگزار شدن فینال بود که واقعا فکرش را نمی‌کردم مردم خرمشهر اینقدر با شور و اشتیاق به ورزشگاه بیایند.

آذری در واکنش به این سوال که حالا که تیمش قهرمان شده است دیگر اعتقاد ندارد بازی نباید در خرمشهر برگزار می‌شد، تصریح کرد: فصل گذشته قبل از فینال جام حذفی سازمان لیگ از من، سرمربی تیم و منصور قنبرزاده و علیرضا منصوریان دعوت کرد تا در مورد محل برگزاری فینال جام حذفی تصمیم‌گیری کنیم و در آخر به جمع‌بندی خوبی رسیدیم اما این فصل خودشان یک طرفه تصمیم گرفتند بازی در این زمان و مکان برگزار شود. سر مواضع قبل از بازی خود هستیم و هنوز هم اعتقاد داریم که در این زمینه باید دوطرف نظر می‌دادند. با این حال اعتقاد من این است یک نفر آن بالا ما را خیلی دوست داشت و کمک کرد که قهرمان شویم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که از باشگاه سپاهان پیشنهاد مدیریت دارد یا نه، گفت: نه در این مورد با من هیچ صحبتی نشده است.

وی همچنین درباره اینکه در ذوب‌آهن خواهد ماند یا نه، گفت: ذوب‌آهن خانه من است اما اگر مسئولان من را نخواهند در جای دیگری مدیریت خواهم کرد. 23 سال است کارمند  ذوب‌آهن هستم و نان خانواده‌ام را از این کارخانه تامین می‌کنم.  من برای اینکه تیمم در آسیا موفق شود یکسری خواسته‌هایی دارم که اگر مهیا نشود اعتقاد دارم در این رقابت‌ها موفق نخواهیم شد، ما 3 زمین تمرین باید داشته باشیم و یک خوابگاه مناسب؛ امیدوارم این خواسته من برآورده شود.

 

باشگاه ذوب آهن سعید آذری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر