کد خبر: 378858 A

ایلنا: رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برنامه لیگ برتر در فصل 96-95 و تقویم فوتبال برای دو فصل آینده را من طرح ریزی کرده ام.

به گزارش خبرگزاری ایلنا و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، غلامرضا بهروان در گفت و گو با سایت سازمان لیگ در واکنش به مطلب منتشر شده در یک سایت خبری مبنی بر اشتباه در اعلام زمان نقل وانتقالات بازیکنان اظهار داشت: من روز گذشته در جمع خبرنگاران و بعد از جلسه ای که در سازمان لیگ داشتیم زمان دقیق نقل و انتقالات را بیان کردم و تمامی رسانه ها نیز به درستی آن را پوشش دادند اما برایم عجیب است که در یک سایت خبری عنوان شده بهروان در بیان زمان نقل و انتقالات سازمان لیگ اشتباه کرده است! تقویم مسابقات و برنامه لیگ برتر در فصل 96-95 را طراحی کرده ایم بنابراین چگونه ممکن است ندانم نقل و انتقالات چه زمانی است.
وی افزود: من حتی برنامه دو فصل آینده را هم طراحی کرده ام و آن را به فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی داده ام که آنها از دیدن تقویم دو ساله فوتبال ایران بسیار خشنود شدند و از کمیته مسابقات هم تشکر کردند. با این حال برایم حیرت انگیز است که گاهی اوقات برخی از دوستان رسانه ای در حق من و سازمان لیگ کم لطفی می کنند.
بهروان درپایان گفت: تاریخ قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فصل 96-95 20 تیر 95 است که در تقویم سالیانه همه موارد درج شده و این تقویم بر روی سایت رسمی سازمان لیگ درج و قابل مشاهده است.با تمام این موارد پیش آمده بر خود وظیفه میدانم که از اصحاب رسانه، خبرگزاری ها و رادیو وتلویزیون تشکر نمایم.

 

کارلوس کی روش غلامرضا بهروان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر