کد خبر: 378911 A

قنبرزاده در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: منصور قنبرزاده گفت: تصمیم‌گیری در مورد حضورم در باشگاه استقلال با وزارت ورزش و شخص وزیر است.

منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد آخرین وضعیت خود برای انتخاب به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: در شرایط فعلی دوست ندارم زیاد راجع به این مساله صحبت کنم. تصمیم‌گیری در این زمینه با وزارت ورزش و شخص وزیر است. ضمن اینکه در ابتدا باید اعضای هیات مدیره استقلال مشخص شود و سپس هیات مدیره مدیرعامل را انتخاب کند. این هم نیاز به یکسری سلسله مراتب دارد که هنوز کاری در این مورد انجام نشده است.

گفته می‌شود قنبرزاده در جلسه با وزیر ورزش، برای حضور در استقلال چند شرط را مطرح کرده است و وزارت ورزش در حال بررسی شروط او برای تصمیم‌گیری نهایی است. مدیرعامل نفت تهران در واکنش به این موضوع اظهار داشت: این صحبت‌ از همان ابتدا هم نباید رسانه‌ای می‌شد و نمی‌دانم بر چه اساسی دوستان این مسائل را مطرح کرده‌اند. بعضی صحبت‌ها باید محرمانه باقی بماند و این قضیه هم جزو همان موارد محرمانه است.

قنبرزاده در پاسخ به اینکه آیا او شرط گذاشتن برای پذیرفتن سمت مدیرعاملی استقلال را تکذیب می‌کند عنوان کرد: من این مورد را که برای پذیرفتن این سمت شروطی داشته‌ام را نه تایید می‌کنم و نه تکذیب. بحثم هم فقط این است که چرا باید چنین مسائلی رسانه‌ای شود. طبیعی است که هرکسی برای پذیرفتن مسئولیتی توقعاتی داشته باشد، اما با این حال باز می‌گویم این مورد را تایید یا تکذیب نمی‌کنم.

وی همچنین در مورد حضور احتمالی خود در سمت ریاست سازمان لیگ نیز بیان داشت: در این مورد هم فدراسیون و شخص رئیس فدراسیون فوتبال باید تصمیم‌گیری کند و در حال حاضر هم صحبت تازه‌ای در این خصوص مطرح نشده است. فعلاً هم که دوستان در سازمان لیگ مشغول هستند و کارها را به بهترین شکل انجام می‌دهند.

قنبرزاده در پایان راجع به آخرین وضعیت واگذاری باشگاه نفت نیز گفت: همه چیز تا الان طبق برنامه پیش رفته است و پاکتهای پیشنهادی را هم دریافت کرده‌ایم و بعد از بررسی‌های لازم روز شنبه نتیجه مزایده مشخص خواهد شد.

 

استقلال نفت تهران بهرام افشارزاده منصور قنبرزاده اخبار استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر