کد خبر: 380245 A

تمجید مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش از مقام مافوقش

ایلنا: سرپرست باشگاه استقلال ضمن حمایت از محمود گودرزی از هواداران استقلال خواست به وزیر ورزش و جوانان توهین نکنند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده با تأکید بر نادرست بودن خبر توقف روند یارگیری استقلال در فصل نقل و انتقالات اظهار داشت: کسی را متهم نمی‌کنیم اما همانطور هم که پیش از این گفتم، روحم از برخی خبرها که درباره استقلال منتشر می‌شود، بی‌خبر است. شکی نیست که محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان کشور همواره مانند یک برادر دلسوز کنار استقلال و پرسپولیس بوده است.

وی افزود: استقلال تیمی مردمی با بیش از 30 میلیون هوادار، به یقین بخش مهمی از ورزش کشور را متوجه خود می‌کند و تا امروز هم تنها از وزیر ورزش همکاری و همراهی برای حل مشکلات این تیم دیدیم، نه چیز دیگر. گودرزی همیشه با رهنمودهای سازنده خود کمک حال ما بوده‌ است، اما متاسفانه این موضوع هم بازتابی کاملاً وارونه در برخی رسانه‌ها داشت. شخص وزیر به هیچ وجه در نقل و انتقالات استقلال ورود نکرده و نمی‌کند و واقعا مطرح کردن چنین مسائلی دور از انصاف است که بیان می‌شود.

سرپرست باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: با کمال میل حاضرم، روزی خدمات وزیر ورزش به مجموعه استقلال را، برای هواداران خوب‌مان نام ببرم. ایشان زحمات زیادی برای استقلال کشیده است و کم لطفی در حق کسی که برای استقلال زحمت می‌کشد، توهین به خود استقلال است. ضمن اینکه توهین به هر کسی که در بخشی از فوتبال کشورمان مسئولیت دارد، در قاموس و مکتب استقلال نیست.

افشارزاده که مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت ورزش و جوانان نیز است، خطاب به هواداران استقلال گفت: همانطور که هواداران خوب و فهمیده استقلال با خبرند، یک تیم فوتبال شاید نیمی از راه موفقیتش در یک فصل را زمان نقل و انتقالات طی کند. ما هم تا اینجا به زعم کارشناسان محترم فوتبال، حضور موفقی در نقل و انتقالات داشتیم و همانطور که پیشتر هم گفته بودیم، این روند تداوم خواهد داشت اما تنها در سایه فضای آرامی که با درایت هواداران خوب‌مان بر تیم گسترانده می‌شود و به یقین آرامش شرط لازم استقلال برای موفقیت در چنین برهه سرنوشت‌سازی است. تردید ندارم با اتکا به دانش و درک بالای هوادران خونگرم‌مان، فضای آرام استقلال هم در فصل نقل و انتقالات، هم در جریان رقابت‌های متعدد فصل آینده فوتبال بر مجموعه استقلال حکمفرما خواهد شد.

 

بهرام افشارزاده محمود گودرزی مدیرکل حوزه وزارتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر