کد خبر: 380325 A

ایلنا: وزارت ورزش و جوانان در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی 2016 آمریکا را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از  پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، وزارت ورزش و جوانان در پیامی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در جام جهانی 2016 که به میزبانی ایالات متحده آمریکا و شهر لس آنجلس برگزار شد را تبریک گفت.   

متن این پیام به شرح ذیر است:

 بار دیگر ورزشکاران این مرز و بوم با افتخار آفرینی موجب نشاط ملت سرافراز ایران اسلامی شدند. قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد ایران در چهل و چهارمین دوره رقابت‌های جام‌جهانی کشتی آزاد در سالن فوروم لس آنجلس  و طنین  سرود مقدس ایران اسلامی و  اهتزاز پرچم پرافتخار کشورمان  موجی از نشاط را در جامعه ورزش بوجود آورده که شایسته تقدیر است.  

این افتخار آفرینی کشتی آزاد می‌تواند در آستانه المپیک ریو امیدواری به  مدال‌آوری را در  پرافتخارترین  ورزش ایران در المپیک دوچندان کند که برای این عزیزان و تک تک کاروان ورزشی امام رضا (ع) و شهدای منا در المپیک و پارالمپیک ریو آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.  

وزارت ورزش و جوانان ضمن تبریک کسب این عنوان با ارزش به مسئولان فدراسیون کشتی، کادر فنی و سرپرستی و کشتی گیران آزادکار و مردم شریف ایران اسلامی، عزت و افتخار آفرینی در رویداد عظیم المپیک و پارالمپیک را از خداوند منان برای تمامی ورزشکاران ایرانی طلب می نماید.

تیم ملی تیم ملی کشتی آزاد ورزش و جوانان وزارت ورزش کشتی آزاد ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر