کد خبر: 380378 A

کمیته ملی المپیک تنها مسئول اعزام مسئولان، مربیان و ورزشکاران به المپیک ریو بوده و تفاهمنامه همکاری با هیچ آژانس یا تورهای مسافرتی در این زمینه امضا نکرده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، با توجه به نزدیک بودن بازی‌های المپیک ریو و همچنین ابراز تمایل برخی هموطنان و تماشاگران عزیز جهت سفر به برزیل و دیدن این رقابت‌ها به آگاهی می‌رساند کمیته ملی المپیک بر حسب وظیفه ذاتی خود تنها مسئولیت اعزام مسئولان، مربیان و ورزشکاران کشورمان به بازی‌های المپیک ریو را بر عهده داشته و تمام تمرکز و برنامه‌های خود را در این زمینه معطوف کرده است تا کاروان ورزشی کشورمان به بهترین نحو راهی این آوردگاه بزرگ ورزش جهان شود.

طبق روال گذشته کمیته ملی المپیک برای سفر هموطنان و علاقه مندان به بازی‌های المپیک ریو 2016 هیچگونه تفاهنامه همکاری با هیچ آژانس یا تور مسافرتی در داخل و حتی خارج از کشور به امضا نرسانده است.

بدیهی است هرگونه بهره برداری آژانس‌ها و یا تورهای مسافرتی از نام و لوگوی کمیته ملی المپیک در تبلیغات و شعارهای خود برای جذب علاقه مندان سفر به المپیک ریو، غیر قانونی بوده و تحت پیگیرد حقوقی قرار خواهند گرفت.

همچنین از هموطنان عزیز و علاقمندانی که برای دیدن رقابت‌های المپیک ریو، قصد سفر به برزیل را دارند انتظار می‌رود تحت تاثیر تبلیغات آژانس‌های مسافرتی مبنی بر همکاری با کمیته ملی المپیک قرار نگیرند.

 

کمیته ملی المپیک المپیک ریو تورهای مسافرتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر