کد خبر: 380394 A

نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی:

ایلنا: نماینده شهریار در مجلس شورای اسلامی گفت:‌ ما در مجلس سوالات بسیاری داریم که وزیر ورزش باید به آنها پاسخ بدهد.

محمد محمودی، نماینده شهریار در مجلس شورای اسلامی، در واکنش به تجمع اعتراضی هواداران استقلال و درخواست آنها برای استیضاح وزیر به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: من به طور دقیق در جریان تجمع هواداران استقلال نیستم و نمی‌دانم که خواسته آنها دقیقاً چیست اما مطلبی که باید به آن اشاره کنم این است که خود ما در مجلس سوالات بسیاری داریم که وزیر ورزش باید به آنها پاسخ بدهد.

او ادامه داد: از نظر ما وزیر ورزش تاکنون کارنامه موفقی نداشته است. در حوزه جوانان که به هیچ وجه موفق نبوده و اصلاً کارنامه‌ای در این حوزه وجود ندارد. در زمینه ورزش هم برنامه‌ریزی خوبی نداشته‌ایم. ضمن اینکه شاهد دخالت در امور فدراسیون‌ها و تیم‌ها هم بوده‌ایم و همه این موارد تبعات خاصی را برای ورزش مملکت در پی داشته که وزیر باید در این موارد پاسخگو باشد.

سال گذشته هواداران پرسپولیس با تجمع مقابل این باشگاه به عملکرد وزیر ورزش انتقاد داشتند و امسال هم این موضوع برای هواداران استقلال رخ داده است. نماینده شهریار در مجلس دهم در واکنش به این موضوع تصریح کرد: این دو باشگاه مردمی هستند و هواداران زیادی دارند. بارها تاکنون مطرح شده که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم این دو تیم به مردم واگذار شوند که هر بار به نحوی با موانعی روبرو شده است. اینکه وزیر قصد دارد از هیات مدیره تا مدیرعامل را خودش برای این دو باشگاه انتخاب کند نشان دهنده بی‌برنامه بودن وزارت ورزش است.

وی در پایان گفت: البته ایشان رئیس مجمع این دو باشگاه است و طبیعی است که در انتخاب افراد صاحب نظر باشد، اما وقتی قرار است کار به این صورت پیش برود، خود وزیر هم باید در قبال این اعتراضات و انتقادات پاسخگو باشد.

 

استقلال وزیر ورزش و جوانان محمود گودرزی اخبار استقلال محمد محمودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر