کد خبر: 381634 A

می‌خواهم به دوران اوجم بازگردم

ایلنا: مدافع جدید استقلال گفت: خدا را شکر بعد از یک سال سختی که داشتم، به تیمی آمدم که آن را از ته قلبم دوست دارم.

به گزارش ایلنا، وریا غفوری در نخستین تمرین استقلال پیش از آغاز لیگ شانزدهم اظهار داشت: خدا را شکر بعد از یک سال سختی که داشتم، به تیمی آمدم که آن را از ته قلبم دوست دارم. امیدوارم که فصل خوبی در استقلال داشته باشم.

وی درباره اینکه آیا از استقبال هواداران شوکه نشده است که نسبت به سال‌های گذشته استقبال خوبی از تمرین استقلال داشته‌اند، گفت: من سال‌های قبل نبودم که ببینم استقبال به چه شکل بوده است، اما معمولاً اول فصل هواداران می‌آیند تا تیم جدیدشان را ببیند. با این حال فکر می‌کنم این همه هوادار به‌خاطر منصوریان آمده بودند و امیدوارم که بتوانیم این فصل نتایج خوبی بگیریم و آنها را خوشحال کنیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آیا استقلال می‌تواند نتایج خوبی در این فصل بگیرد تا هواداران را شاد کند، خاطرنشان کرد: نهایت تلاش‌مان را می‌کنیم و با تمام وجود بازی خواهیم کرد تا بهترین نتایج را بگیریم. خود من که تمام تلاشم را خواهم کرد تا بهترین بازی‌ها را انجام دهم و به دوران اوجم بازگردم.

غفوری درباره شایعه قرارداد دو میلیاردی خودش و دیگر بازیکنان تازه وارد استقلال گفت: این مسئله در خصوص من که صحت ندارد، اما قرارداد بقیه بازیکنان را نمی‌دانم به چه شکل است. فکر نمی‌کنم سیاست باشگاه این‌طور باشد که به بازیکنانش به این میزان پول بدهد.

 

استقلال ووریا غفوری اخبار استقلال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر